20 geriausių romantiškų serialų, kuriuos galima žiūrėti „Netflix“ 2022 m

Visi romantiškų dramų mėgėjai – vis dar įstrigo daugybėje meilės istorijų, skleidžiamų įvairiose srautinio perdavimo platformose? Tiesiogiai pasiekime vieną geriausių platformų ne tik romantikai, bet ir visiems žanrams – Netflix . Nuo „Rom-Com“ ir stulbinančių hitų iki tų nostalgiškų meilės pasakų – „Netflix“ galėsite pasinerti į romantiškas dramas. Vis dėlto masyvas yra platus, todėl mes pateikiame 20 geriausių 2022 m. „Netflix“ romantiškų serialų, kad galėtumėte jaustis ramūs.

Bridgertonas

Shonda Rhimes adaptavo Julia Quinn bestseleriu tapusią romanų seriją „ Bridgertonas “ yra didelis triukšmas nuo jo išleidimo 25 d th 2020 m. gruodžio mėn. Antrasis „Netflix“ periodinės dramos sezonas neseniai buvo nutrauktas, kovo mėn., po ilgo atotrūkio nuo pirmtako dėl COVID-19 pandemijos, tačiau vis tiek sugebėjo tapti populiariausiu anglišku serialu „Netflix“, o pirmtaką nustūmė į antrąją vietą.Istorinio laikotarpio drama vyksta Regencijos eroje, kai aštuoni Bridžertonų šeimos broliai ir seserys tyrinėja aukščiausios klasės Londono visuomenę, kad surastų savo gyvenimo meilę. Romantika puikiai mezgama su priešais ir draugais, kad dramoje būtų netikėtų vingių. Jonathanas Bailey, Rege-Jean Page, Phoebe Dynevor, Simone Ashley, Nicola Coughlan, Claudia Jessie ir Charithra Chandran, be kita ko, yra pagyrimo aktorių dalis.

Mergelės upė

Tie, kurie yra švelnios ir mielos romantikos gerbėjai, neturėtų praleisti šios „Netflix“ dramos Mergelės upė kurio laukiamiausias ketvirtasis sezonas įvyks 20 d th liepos mėn. Alexandros Breckenridge ir Martino Hendersono serialo pirmasis epizodas pasirodė 2019 m.. Jame vaizduojama istorija apie akušerę ir slaugytoją, kuri persikelia į mažą miestelį, pavadintą Virgin River, Kalifornijoje, kad galėtų gyventi taikų ir nusistovėjusį gyvenimą. Istorija tęsiasi dėl sunkumų, su kuriais ji vis dar susiduria naujoje vietoje, skausmingais praeities santykių prisiminimais ir nauja viltimi vėl pradėti meilės gyvenimą.

Meilės ligonis

Situacijų komedija atsirado Didžiojoje Britanijoje ir turi gana unikalią siužeto liniją, kurioje Dylanas, kurį vaidina Johnny Flynn, sužinojęs apie savo chlamidijos (lytiniu keliu plintančios ligos) diagnozę, susisiekia su visais savo ankstesniais seksualiniais draugais, kad praneštų jiems apie savo diagnozę. Serialas pabrėžia visas romantiškų santykių fazes per Dylano gyvenimo prisiminimus, kai jis atsainiai peršoko nuo vienų santykių prie kitų, kad surastų ką nors geresnio.

Niekada Aš niekada

Serialas, sukurtas Mindy Kaling ir Lang Fisher, prasidėjo Kalingo vaikystėje. Po dviejų sezonų išleidimo „Netflix“ komedija cum romantinė drama sulaukė gana gerų kritikų atsiliepimų, ypač dėl stereotipų prieš Pietų Azijos šalis laužymo.

Tai istorija apie vidurinės mokyklos mergaitę, vardu Devi, kurią vaizduoja Maitreyi Ramakrishnan, kuri po staigios tėvo mirties turi susidoroti su savo vidurinės mokyklos gyvenimu. Siužetas supažindina su aktualiausiomis paauglių mergaičių ir berniukų problemomis. Vidurinės mokyklos romantikos su komedijos atspalviu kūrimas, kai Devi įžengia į antro kurso kursą, turėdama motyvą susirasti karštą vaikiną ir tapti populiaria mergina, gali jus sugrąžinti į mokyklos laikus.

Gimtasis miestas Cha-Cha-Cha

Kalbėjimas apie romantiškas dramas ir korėjietiškus serialus joje nepatenka? Neįmanoma! Šis 2021 m. Korėjos „Rom-Com“ serialas kalbėjo pats už save, kai tapo daugiausiai premjerų ne anglišku serialu „Netflix“. Aktoriai Shin Min-a, Kim Seon-ho ir Lee Sang-Yi sukasi apie Yoon Hye-jin, odontologą, kuris netekęs darbo išvyksta į kelionę, ir labai gerbiamą kaimo gyventoją Hong Du-siką, žinovą ar pagalbos ranką. visiems jo kaime, vardu Gongjin.

Daugybė atsitiktinių Du-siko ir Min-a susitikimų užmezga jų romaną, o istorija įsibėgėja tuo, kaip Du-sik išveda Miną iš savo gyvenimo rūpesčių.

Riverdeilas

Kas nežino apie šią populiarią „Netflix“ dramą? „Archie“ komiksais paremtą dramą sukūrė Roberto Aguirre-Sacasa, ir tai rodo aukštą paslapties lygį, kuris dramoje vyraus. Dėl netikėtų posūkių nuolat besikeičiantys paauglių santykiai – Archie, Betty, Jughead ir Veronica pritraukia publiką visus šešis sezonus, pasiekiamus „Netflix“. Na, o gerbėjai vis dar trokšta artėjančio sezono.

Sujungimo planas

Trijų sezonų „Rom-Com“ laida yra antroji „Netflix“ serija iš Prancūzijos. Zitos Hanrot, Sabrina Ouazani, Joséphine Draï, Marco Ruchmanno ir Syrus Shahidi serialai pasakoja apie Elsą, kuri po ankstesnių santykių netiki meile. Jai trisdešimties, jos draugai nerimauja, todėl jie pasamdė sekso darbuotoją, kad sustiprintų Elzos tikėjimą santykiais ir meilės paieška. Serialas toliau pasakoja apie draugystės, meilės gyvenimo, tėvystės ir daug daugiau fazių, tačiau vis tiek sugeba išlaikyti taškus kartu, kad jus linksmintų.

Saldžios Magnolijos

Ši amerikietiška meilės drama vėl yra pasakojimas apie draugystę, kai trys vaikystės draugai, kuriuos vaidina JoAnna Garcia Swisher, Brooke Elliott ir Heather Headley, išlieka vienas kito palaikymu, kai jų santuoka, karjera ir šeima auga.

Naujausias šios „Netflix“ romantiškos dramos sezonas neseniai įvyko 2022 m. vasario mėn., o žiūrovus palikęs ant slenksčio, laimei, serialas atnaujinamas ir trečiam sezonui.

Mano Holo meilė

Ši Pietų Korėjos mokslinės fantastikos drama yra sudėtingas meilės trikampio anekdotas, kuriame vaidina Yoon Hyun-min ir Ko Sung-hee. Han So-Yeon, iki šiol gyvenusi su savo atsiskyrėle prigimtimi dėl veido aklumo sutrikimo, pradeda jaustis kitaip, kai susitaiko su Holo – AI hologramos įrenginiu, kurį sukūrė Go Nan-do. Go Nan-do, kuris pradeda jausti So-Yeoną, sužino, kad pastarasis yra įsimylėjęs savo panašų Holo, kuris iš prigimties yra visiškai priešingas jam.

„Netflix“ serialas turi tik vieną sezoną, o atnaujinimas dar neplanuojamas.

Grėjaus anatomija

18 sezonų serialas su daugybe pagyrimų ir teigiamų kritikų atsiliepimų už išskirtinius aktorius, siužetą ir viską, kas niekada nesumažino lūkesčių per visą savo kelionę. Aukštai įvertintame „Netflix“ seriale yra humoro, sielvarto, romantikos ir aistringų santykių atspalvio, kad jus sukaustytų kandidatai, kurie savo asmeninį ir profesinį gyvenimą sprendžia, kad būtų patyrę gydytojai.

Troja: miesto kritimas

Tikrai esate girdėję apie Trojos karą! Tačiau tai, kaip šis BBC ir „Netflix“ bendradarbiavimas perpasakojo epinį Trojos sūnaus Paryžiaus ir Menelaus žmonos Helenos romaną, yra tiesiog nepaprastas – ypač todėl, kad jis pagrįstas visais tais mitais, kuriuos girdėjome apie karą. Turtinga 10 metų Graikijos Trojos apgulties istorija apima epochą, kai Graikijos karaliaus žmona ir jaunasis princas išvyksta į Troją. Ne, jei nerimaujate, linksmina ne tik istorija, bet ir dramatiška romantika!

Outlander

Garsioji istorinė romantinė drama yra apie du įsimylėjėlius iš skirtingų laiko juostų, kur, deja, jie turi išmokti tikrosios meilės prasmę, kai patiria daugybę vingių 1745 m. karo metu, tai yra Jakobitų kilimas.

Kovo mėnesį serialas pasirodė šeštą sezoną ir, kaip pranešama, atnaujinamas septintam sezonui.

Namai Kalėdoms

Šis pirmasis norvegiškas serialas „Netflix“ buvo gerai įvertintas žiūrovų ir susilaukė puikių atsiliepimų apie gimtosios šalies pramogų pasaulį. Johanne, trisdešimtmetė slaugė, pasiduoda visuomenės spaudimui, kai pasigirsta komentarai apie jos vienišos statusą ir dėl to žada Kūčių vakarą atsivesti savo vaikiną (kurio nėra). Turite žiūrėti šią 24 dienas trunkančią Johanne vaikino medžioklę, kuri suteikia amerikietiškojo kalnelio jausmą ir užtikrins, kad jus sukaustytų iki paskutinės serijos.

Gilmore merginos

Šios serijos atmosfera gali būti panaši į Miley Cyrus 2012 m. filmą LOL, o tai reiškia, kad jis ne mažiau skirtas pramogoms ir romantikai. Šis amerikietiškas „Rom-Com“ vaizduoja istoriją apie motiną Lorelai Gilmore (Lauren Graham) ir dukterį Rory Gilmore (Alexis Bledel), kurios kartu išgyvena viską, nesvarbu, ar tai pirmoji meilė, ar širdies skausmas.

Pirmas nužudymas

Jei nesate perskaitę „Vampyrų dienoraščius“ ar jo priešakinius ir tęsinius, šiame Victoria Schwab sukurtame seriale rasite ne tikslaus lygio, o Vampyrus, medžiotojus ir didžiausią romantiką. Išleista 10 d th 2022 m. birželio mėn. drama sukelia jaudulį ir šiurpulį, kai prasideda ginčas tarp palikusių vampyrų – Fermontų ir medžiotojų. Tačiau klesti meilė tarp vampyrės Džuljetos Fairmont ir medžiotojos Calliope Burns istoriją paverčia kitu kampu, kai paauglių iš konkuruojančių šeimų santykiai buvo suirę.

Heartstopper

Dėl teigiamų kritikų atsiliepimų, populiarių garso takelių ir LGBTQ+ bendruomenės demonstravimo romantinė komedija, pritaikyta iš Alice Oseman internetinio komikso, yra miestelio kalba nuo jos pasirodymo 2022 m. balandžio mėn. Pasakojimas apie Čarlį (Joe Locke'as), kurį traukia Nikas (Kitas Konoras), jo naujasis stalo draugas, tačiau vis dar nenori susitaikyti su jausmais, nes nėra tikras dėl pastarojo seksualumo. Dramoje atskleidžiami paauglių išėjimo iš savo seksualumo užmaršties etapai ir socialiai apie tai kalbama.

Dašas ir Lily

Jei manote, kad jus labiausiai linksmina tik užsitęsęs serialas, tada šios vieno sezono dramos užtenka, kad mintis išjudintumėte. Seriale aprašoma, kaip paauglė Lily anonimiškai pradeda drąsų žaidimą, apsikeisdama užrašų knygelėmis su berniuku, vardu Dašas, siekdama susirasti sielos draugą. Keisdamiesi žurnalais, du nepažįstamieji dalijasi savo svajonėmis su troškimais ir pradeda įsimylėti vienas kitą, tačiau iki galo nesusitinka, nes šeimos drama, buvusių santykių problemos ir viskas sustabdo kelią.

Ji turi tai turėti

Ši amerikietiška saga buvo vienas didžiausių postūmių režisieriaus, kūrėjo ir redaktoriaus Spike'o Lee karjeroje. Tracy Camilla Johns, kuri buvo pripažinta Nolos Darling vaidmeniu, pasiteisino nerūpestingos ir seksualiai išsilaisvinusios grafikos dizainerės, kuri maišosi tarp trijų savo vaikinų ir dievina geriausius iš trijų, atvaizdą. Akivaizdu, kad Nolos gyvenimas komplikuojasi dėl tokio meilės kampo ir spoileriai tokiu atveju gali sugadinti pasirodymą, tad linksma chemija mėgaukitės patys.

Elitas

Ši ispanų mokyklinė drama, labiau žmogžudystės paslaptis, yra identiška 13 metų priežastims. Kalbant apie romantiką, paaugliai „Netflix“ seriale labiau vaizduojami kaip suaugusieji, o tai atveria kelią įnirtingoms ir kur kas aistringesnėms jų tarpusavio scenoms. Europietiškai pažiūrėkite, ar jis tinka jūsų sąrašui, ar ne.

Avarinis nusileidimas ant tavęs

Galite akimirksniu nugrimzti į šią korėjietišką dramą, kuri iš Pietų Korėjos skraidina sėkmingą verslininkę ir Šiaurės Korėjos konglomerato paveldėtoją. Yoon Se-ri (Son Ye-jin) įstrigo šalyje, susipažįsta su Šiaurės Korėjos kariu, kuris padeda jai pasislėpti ir pabėgti atgal į savo šalį. Dėl to „drugelis pilve“ saldus romanas, dramoje taip pat dėmesys sutelkiamas į sunkumus, su kuriais susiduria Šiaurės Korėjos piliečiai.