Amber Heard bando pavogti Jasoną Momoa iš Lisa Bonet, flirtuodamas su juo

Amber Heard buvo visur, bet daugiausia naujienų ir straipsnių, kai kalbama apie tai, kaip ji naudinga žmonėms ir per juos populiarėja, daro karjerą, o tada, kai jais pasinaudojo, juos išmeta. Šios naujienos pradėjo kauptis, kai ji nuolat kovojo su buvusiu vyru Johnny Depp atvežė daug žmonių, patinka Elonas Muskas ir keleto kitų žmonių, su kuriais ji susitikinėjo, ir tai tiesiog priėjo prie vieno taško ir vieno panašumo, visi žmonės yra žinomi, tada ją taip pat sieja didžiuliai ryšiai. Taigi buvo manoma, kad ji naudojasi žmonėmis siekdama pakelti savo karjerą Holivude.

Šiuo metu ji fotografuoja Vandenis 2 ir atrodo, kad Amber Heard bandė pasiekti gerąją pusę Jasonas Momoa flirtuodamas su juo filmavimo aikštelėse ir dėl to tapo Jasono Momoa žmona Lisa Bonet nerimauja ir nori, kad jie išlaikytų tam tikrą atstumą, nes ji abejoja dėl Amber Heard, kuri padarys viską, kad pakeltų jos karjerą.Tai priveda prie Lisa Bonet, kuri tampa nesaugi ir pavydi, nors tai yra natūralu bet kuriai porai, tačiau Lisa Bonet niekada nerodė jokių problemų viešai, tačiau jai taip pat nepatinka Amber Heard. Nors Lisa Bonet tikrai norėtų eiti ir pasakyti Amber Heard, kad ji neflirtuotų su savo vyru, tačiau kol kas tai atrodo neįmanoma. Nors Amber Heard kažkieno santuokoje gali bandyti daryti tai, ko neturėtų.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Amber Heard (@amberheard)

Nors daugelis Jasono Momoa ir Lisa Bonnet gerbėjų išsakė savo nuomonę apie Amber Heard, vadindami ją viena iš žmonių, kurie eitų į bet kurį išnykimą, kad tik įgytų ir patenkintų savo poreikius. Be to, nepamirškite, kaip jos santykiai su niekuo nesiseka, ir ji jau turi daug dalykų, kuriuos galėtų padaryti, kad pagerintų savo gyvenimą, tačiau ji vis tiek norėtų bendrauti su kitais žmonėmis ir jų laimingu gyvenimu. Šiuo metu Amber Heard ir Johnny Deppas kartu su Jamesu Franco stos prieš teismą 2022 m. balandžio 11 d.