Amžinosios scenos po kredito leidžia mums pirmą kartą pažvelgti į Pipą trolį ir juodmedžio ašmenis

Amžinieji planuojama išleisti didžiajame ekrane penktadienį. Tai galite laikyti laukiamiausių šių metų filmų sąraše. Šis filmas pateiks mums istoriją apie seniausius Žemės planetos superherojus. Tai 10 pabudusių amžinųjų, kurie pasaulį stebėjo iš šešėlių. Jų tikslas buvo užtikrinti, kad žmonės galėtų vystytis ir klestėti. Tačiau vienintelis jų trūkumas yra tas, kad jie negali atskleisti savęs, o tai paaiškina, kodėl jų nebuvo, kai Keršytojai kovojo su Thanosu ir jo pasekėjais. Trumpai tariant, jie yra tarsi ateiviai, kurie išbuvo su žmonėmis 7000 metų. Jų istorija gali perrašyti visą MCU teoriją. Dabar kai kurie žmonės nuėjo į priekį ir pamatė išankstinį laidos pristatymą šios savaitės pradžioje. Nenuostabu, kai jie patvirtino, kad pastarieji nutekėjimai nėra netikri ir šiame kontekste pateikė dar vieną netikėtą staigmeną iš amžinųjų pokreditinių scenų, kuri liko neatskleista.

Išankstinį filmo „Amžinieji“ pristatymą matęs vaikinas „Reddit“ pasidalino aprašomu jo siužeto santrauka. Šis asmuo žiūrėjo filmą Australijoje kartu su subreddit puslapio „MarvelStudioSpoilers“ modifikacijomis, kurios padėjo atskleisti visą šią informaciją.Siužeto santrauka

Asmuo pateikia patvirtinimą apie siužeto nutekėjimą iš kelių mėnesių atgal, kuriame pateikiama išsamesnė informacija apie viso filmo siužetą. 10 amžinųjų komanda turi susiburti, kad susirėmtų su didžiule grėsme. Tai tas sukilimas Salma Hayek Taip pat žinomas kaip Ajakas, paskelbtas anonso anonse. Deviantai pagaliau vėl pasirodo ir manoma, kad jie yra blogieji filmo chadai.

Tačiau deviantai iš tikrųjų nėra blogi vaikinai. Piktadariai yra dangiškieji ir amžinieji filme susigrums su jais. Žmonių rasė šiame pasaulyje naudojo kiaušinį, vadinamą dangaus sėkla, kuris buvo pasodintas į žemę. 10 amžinųjų saugo šį kiaušinį septynis tūkstančius metų ir leidžia žmonių rasei pereiti per evoliuciją ir klestėjimą, kad dangiškieji galėtų maitintis didžiuliu energijos kiekiu, kurį sukuria jaučianti gyvybė. Po to, kai Thanosą nugalėjo Keršytojai, sugrąžinta pusė šio pasaulio gyventojų, sukilimas beveik baigtas.

Neabejotina, kad dauguma Eternals komandos yra suinteresuoti padėti žmonėms, siekiant nugalėti didžiulę grėsmę. Tačiau kai kurie iš jų yra suinteresuoti tik tęsti savo misiją. jiems vis dar įdomu klusniai sekti dangų, o tai reiškia, kad filme taip pat bus vidinio konflikto.

Taip pat skaitykite: Richardas Maddenas nekenčia Kito Haringtono ir NEKENKANTIO filmavimo su juo juokais

Eternals Post-Credit Easter Egg

Paskutinėje filmo scenoje rodomas dangaus pasirodymas Žemės orbitoje. Jis ketina sužavėti likusius Amžinuosius, kurie nepakluso jo nurodymams. Bet iš tikrųjų tai yra amžinųjų scenos po kreditų, kurios daro dalykus įdomius.

Pirmojoje Eternals scenoje po kreditavimo matyti, kaip Haris Stylesas vaidina Žvaigždė Lapė, kuris teleportuojamas į Amžinųjų laivą kartu su savo pažįstamu Troliu Pipu ir pristato jį kaip Thanoso brolį. Ten pasirodo Star Fox, kad padėtų jiems surasti likusius amžinuosius. Jis gavo dangaus sferą, kurią gavo anksčiau. Antrojoje „Eternals“ scenoje po įskaitos matyti, kaip danas Whitmanas priešais seną dėžę ginčijasi, ar jis turėtų ją atidaryti ir paliesti kardą dėžutės viduje, kol su juo pradės kalbėti atskiras balsas. Atrodo, kad tas balsas buvo Blade'o (Mahershala Ali) ir sako: „Amžinieji grįš“