Ar Meghan Markle sunaikina karališkąją šeimą, naudodama princą Harį kaip PATSY?

Įvadas

Karalienė Elžbieta II paminėjo tai Princas Harry ir jo žmona Meghan Markle kalbėjo apie persikėlimą į Naująją Zelandiją, kai lankėsi šalyje 2018 m., daugiau nei prieš metus, kol pora atsisakė paklusti karališkoms pareigoms ir persikėlė į JAV.

Patsy Reddy , Naujosios Zelandijos generalinė gubernatorė interviu susirinkusiai spaudai paminėjo, kad ji mano, kad Didžiosios Britanijos monarchė turėtų atlikti savo, kaip Naujosios Zelandijos valstybės vadovės, pareigą, ir pabrėžė savo rankomis spausdintus laiškus karalienei Elžbietai II.

67-erių Reddy po 5 ilgų tarnybos metų pasitrauks iš generalgubernatoriaus ir karalienės atstovės Naujojoje Zelandijoje pareigų. Ji buvo teisininkė, gavusi Dame titulą už darbus meno ir verslo srityje.Reddy paminėjo, kad ji niekada to nelaikė formaliai pateiktu prašymu, o neoficialiai surengta diskusija apie Sasekso kunigaikščio ir kunigaikštienės lūkesčius ir ateitį. Ji paminėjo, kad porai paliko įspūdį prieinamumas išorei ir bendravimas su Naujosios Zelandijos gyventojais.

Ji prisiminė laiką, kai jie buvo Abelio Tasmano nacionaliniame parke. Jie nuėjo kartu, išgėrė gėrimo ir minėjo, kad norėtų gyventi tokioje vietoje, ir svarstė, ar tai apskritai įmanoma. Atsakydama Patsy Reddy sakė, kad tai visiškai įmanoma, nes yra daug galimybių. Ji pridūrė, kad jie galvoja, kaip galėtų pagausinti savo šeimą.

Kita vertus, susitikimas su pora atskleidė, kad jie galvoja apie kitas galimybes, kurios yra už JK ribų vos po šešių mėnesių santuokos, o po tam tikro laikotarpio persikėlė į Jungtines Amerikos Valstijas.

Interviu su Oprah Winfrey kuris buvo transliuojamas ir žiūrėtas visame pasaulyje šios poros namuose Kalifornijoje, anksčiau 2021 m., Princas Harry ir Meghan Markle atskleidė karališkajai šeimai, kad pasitrauks iš karališkųjų pareigų ir gyvens šalyje, kurioje galioja Sandraugos taisyklės. , kaip Naujoji Zelandija ar Pietų Afrika. Patsy Reddy paminėjo, kad ji atidžiai sekė interviu, bet neketino komentuoti karališkosios šeimos verslo. „Manau, kad jie yra žavinga pora, ir aš meldžiuosi, kad jie turėtų puikią ateitį, kad ir kur gyventų“, – pridūrė Reddy.

Ji sakė, kad ji reguliariai išdėsto savo nuomonę apie tai, kas vyksta Naujojoje Zelandijoje, karalienei, pavyzdžiui, apie tautos veiksmus ir reakciją COVID pandemijos metu. Ji sakė, kad bendravimo terpė yra sena, su raidėmis.

Daugelis Naujosios Zelandijos gyventojų mano, kad šalis turėtų būti nepriklausoma demokratinė šalis, tačiau Reddy paminėjo, kad, jos nuomone, karalienė ir toliau turėtų būti valstybės vadove, nes planas veikia ir turi tvirtą ryšį nuo seno.