Ar „Thor: Love And Thunder“ bus PASKUTINIS Thoro filmas su Chrisu Hemsworthu?

Susipažinimas

The „Marvel“ kino visata galėjo pasiekti ketvirtąjį skyrių su tokiais filmais kaip Shang-Chi ir dešimties žiedų legenda tęsdamas herojiško filmo franšizę. Vienas iš MCU originalių sėkmingų filmų, Thor , kurio ankstyviausia dalis buvo išleista 2011 m., vis dėlto laukia dar viena dalis. Chrisas Hemsworthas , vienas žymiausių Australijos aktorių ir toliau tęs savo vaidmenį Asgardo griaustinio dieve kitame skyriuje, būtent, Thor: Meilė ir griaustinis . Taika Waititi režisuos būsimą dalį ir manoma, kad filmas turi patrauklų siužetą.

Thor: Meilė ir perkūnas aktoriai

Russellas Crowe'as Pranešama, kad jis vaizduoja Dzeusą, o tai yra keistas pasakojimas, turint omenyje, kad Thoras daugiausia orientuotas į skandinavų folklorą. Pavyzdžiui, girdime, kad filme bus Natalie Portman kaip buvusi Thoro mylinti bendražygė ir tyrinėtoja Jane Foster. Taip pat manoma, kad Džeinė įgis nepaprastų galių ir kreipsis į itin galingą Thorą. Christianas Bale'as būtų pavaizduotas dievo mėsininko Goro personažas, kuris yra istorijos piktadarys. Gorras yra žudikas Thor leidiniuose, turintis mitologinį ginklą ir stipriai nekenčiantis dievams, kuriuos kaltina savo šeimos nužudymu. Aktoriai Galaktikos sergėtojai filmas pasirodys filme, įskaitant Pomas Klementieffas , Chrisas Prattas , Deivas baptistas , Vinas Dyzelis , Karen Gillan , ir Šonas Gunas , taip pat Valkirija, kurią vaizdavo Tessa Thompson . Filmo filmavimas baigtas ir jo premjera didžiuosiuose ekranuose pasirodys 2022 m.„Thor: Love And Thunder“ nebus paskutinis Chriso Hemswortho „Marvel“ filmas

Chrisas Hemsworthas yra vienintelė originali „Marvel Universe“ žvaigždė. Net jei Robertas Downey jaunesnysis. ir Chrisas Evansas nebėra nuotraukoje, Hemsworthas neskuba jų lydėti pro vartus. Hemsworthas suabejojo, kai buvo paklaustas, ar Thor: Love and Thunder gali būti jo paskutinė MCU išvyka kaip Thor. Žvaigždė toliau pašaipiai paaiškino, kad neplanuoja greitai išeiti į pensiją. Natalie Portman, dirbanti su Chrisu šiame filme, atskleidė, kad filmas mūsų ekranus pasieks kitais metais. 2022 m. liepos 8 d. filmas bus pradėtas rodyti kino teatruose.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Chriso Hemswortho (@chrishemsworth) bendrinamas įrašas

Kai kurios nuotraukos iš Thor rinkinio rodo, kad Chrisas vaidins galingą personažą, kaip ir tikėtasi. Nuotrauką Chrisas įkėlė į savo Instagram paskyrą. Filmų kūrėja Taika Waititi, kuri sūpuoja nuostabią Korg įrangą, yra kartu su Hemsworthu nuotraukoje. Nuo tada, kai debiutavo filme Thor: Ragnarok, nuostabu girdėti, kad visų mėgstamiausias akmeninis karys vėl pasirodys.

Trumpai tariant, Chrisas ir „Thor“ gerbėjai turi nerimauti kaip „Thor: Love and Thunder“ nebus paskutinė Chriso nuotrauka „Marvel Studios“.