„Chuck“ filmas gali įvykti anksčiau nei tikėtasi, patvirtina Shazam! „Dievų įniršio“ žvaigždė Zachary Levi

Po ilgo laukimo pagaliau turime oficialų filmo Chuck atnaujinimą. Tai yra labiausiai laukiamas „Shazam“ filmas! žvaigždė Zacharijus Levis . Amerikiečių aktorius velniškai stengėsi, kad filmas išsipildytų! Galiausiai, po tiek metų, Zachary Levi padarė tam tikrą pažangą siekdamas savo svajonių projekto Chuck. Sekite naujienas su mumis ir sužinokite viską apie tai čia pat.

Ar filmas Chuckas patvirtintas? Zachary Levi, pats patvirtino filmą?

Neiškirptoje podcast'e su Michaelu Rosenbaumu Zachary Levi pagaliau papasakojo apie savo svajonių projektą Chuck. Projektas buvo labai sustabdytas. Jis labai sunkiai dirba siekdamas Chuck franšizės. Dar prieš baigdamas pasirodymą jis turėjo filmo Chuck viziją. Tačiau dėl trumpo biudžeto ir laiko problemų jo svajonių projektas taip ir neišsipildė. Jis bandė nuo 2012 m., kad filmas įvyktų, bet, deja, jis visada buvo pristabdytas.Bet pagaliau jam atsirado tam tikra viltis. Neseniai jis kalbėjosi su laidos kūrėjais, Joshas Schwartzas ir Krisas Fedakas . Jie kalbėjo apie jo svajonių projektą. Tiesą sakant, per pandeminę krizę visi Chucko aktoriai pateko į „Zoom“ skambutį. Serialas buvo ypatingas visiems. Aktoriai atrodė labai suinteresuoti dirbti su filmu, Chuck. Net ir virtualiame susitikime aktoriai galėjo pajusti susijungimo jausmą savyje.

Tai dar nėra oficialu, bet Levi mano, kad šį kartą kažkas gali nutikti. Filmo gerbėjai laukė tikrai ilgai. Jis nežadėjo, bet mano, kad filmas gali būti dar kelerius metus nuo jūsų. Zachary yra labai pasiryžęs savo Chuck projektui. Filmas, Chuckas gali greitai pasitraukti. Bet ar „Warner Bros.“ patvirtins Levi projektą? Ar kada nors išsipildys Zachary Levi svajonių projektas?

Zachary Levi stengiasi gauti platformą savo filmui, Chuck! Žinokite viską apie tai, tiesiog čia!

Nors Zachary Levi suteikė mums vilties dėl filmo, Chuck. Tačiau jis buvo paskelbęs panašų nuosprendį 2017 m., o mes vis dar neturime filmo. Šį kartą jis nuskambėjo gana optimistiškai savo projekto atžvilgiu. Tačiau negalime ignoruoti fakto, kad jo filmas vis dar neturi garantuotos platformos. Iš pradžių jis planavo „Netflix“. Tačiau atrodo, kad „Netflix“ nėra suinteresuota imtis projekto.

„Netflix“ neturėjo vietos filmui „Chukas“. Bet HBO maks gali būti lūžis Zachary Levi svajonių projektui. „Warner Bros.“ šiuo klausimu vis dar tyli. Tačiau Levi skambėjo gana užtikrintai, kai kreipėsi į Warner Bros. Taigi ar filmas „Chukas“ pagaliau gaus vietą HBO Max? Na, tai gali būti žinoma tik tada, kai studijos parodys žalią šviesą filmui. Tikrai pateiksime daugiau naujienų apie filmą, kai tik rasime ką nors naujo šia tema. Iki tol, norėdami gauti naujausių naujienų apie naujus filmus ir laidas, palaikykite ryšį su mumis čia.

ŽymosZacharijus Levis