Cillian Murphy paaiškina, kodėl „Peaky Blinders“ 6 sezono gamyba ATLIEKA

Pripratimas

SmailusBlindės Sezonas6yraateina,bettaiyravykstaįbūtiįlabaipaskutinissezonasapieįRodyti,nepaisantįtiesakadįtoksvalioslaikykiteinįišskirtinumasturėjobūdas,kaipatskleistapateikėRodytišeimininkas Stevenas Riteris .The5-ojisezonasapieSmailusBlindėsturimatytasįįvairovęapiepakilimai irnuosmukiai. B.išeitipakankamaiyrapakankamaidėlpažįstami.Themiręsyradingo,dabaryraįlaikasįžiūrėkadresuRiteristuriinparduotuvėdėlmus.Thegamintojasapieįserija,StevenasRiteris,atskleistakadnorsįserijavaliossustabdyti,taivykstaįdaryti prielaidąinįformaapieįfilmas.Jistaip patpaskelbėkadįserijavaliosimtiįfigūraapieįfilmasSmailusBlindės.

PSOyraįpersonažaiapieSmailusBlindėsSezonasŠeši?

Po to, kai jis buvo išduotas per Byrne, tuo pačiu metu, kai norėjo nužudyti Oswaldą Mosley, kuriam buvo prognozuojama, kad jis grįš į „Peaky Blinders“ 6 sezoną – penktojo sezono kulminacija baigėsi, kai Tommy Shelby manė, kad persigalvojo ir buvo pasirengęs nusižudyti. Pasaka prasidės ten, kur buvo baigta, su Cillian Murphy kartodamas savo vaidmenį kaip Tommy Shelby, Paulas Andersonas grįžęs į Arthuro Shelby vaidmenį, Surask Cole'ą kartodamas savo Michaelo Grėjaus vaidmenį ir Sophie Rundle kartodama savo, kaip Ados Thorne, poziciją. Polly Gray aktorė Helen McCrory balandį staiga mirė. BBC turi padaryti pareiškimą apie jos charakterį.GamybaVėlavimai

Thefilmavimas„Peaky Blinders“ 6 sezonuiprasidėjoišeitiinanksti2021 m,inžingsnissuTheBoltonasinformacija,kuris taip patpaminėtainBalandiskadįvairiųaktoriaiturėtibuvomatytasfilmavimasinBoltono.įgražiįMansPusmėnulis.Naujaepizodaiturėtibuvoįrašytasirpagamintaspirmenybėįprotrūkisapieįkoronavirusas,betfilmavimasturėjoįbūtiatidėtasdėlįSocialiniskliūtis.