Emilia Clarke jau pakeis Amber Heard filme „Aquaman 2“, žr. Jasono Momoa reakciją

Vandenis 2 vaidina Jasonas Momoa yra vienas laukiamiausių DC išplėstinės visatos filmų. Merą vaidino Amber Heard pirmajame „Aquaman“ filme. Jasonas Momoa buvo matomas Arthuro Curry AKA vaidmenyje Aquaman . Willemas Dafoe vaidino Vulko, Patrickas Wilsonas vaidino Ormą / Vandenyno meistrą, Yahya Abdul-Mateen II vaidino Juodąjį Mantą, Dolphas Lundgrenas vaidino Nereusą, Nicole Kidman vaidino Atlaną, Temuera Morrison vaidino Tomą Curry, o Ludi Lin vaidino kapitoną Murką. nariai.

Tačiau Amber Heard teismo kova su buvusiu vyru Johnny Depp pastaraisiais metais sulaukė didelio visuomenės dėmesio. Nepaisant to, kad pora išsiskyrė 2017 m., teisminiai procesai, susiję su kaltinimais smurtu šeimoje ir Johnny Deppo šmeižtu, 2021 m.

Įpusėjus šmeižto veiksmui, Warner Bros. atšaukė Johnny Deppą iš savo vaidmens Filmų trilogija „Fantastiniai žvėrys“. . Kaip rašoma „We Got This Covered“, Amber Heard šalininkai kreipėsi į ją dėl teisinės kovos, ir daugelis prisijungė prie Change.org peticijos, kad ji būtų pašalinta iš filmo „Aquaman 2“.

Viskas prasidėjo, kai internete nutekėjo Amber Heard garso prisipažinimas apie fizinį išpuolį. Anksčiau Johnny Deppas buvo laikomas kaltininku, tačiau tai viską apvertė. „Fantastinių žvėrių“ žvaigždės gerbėjai surengė protestus, kad Heardas būtų pašalintas iš „Aquaman“. Netrukus po to buvo pranešta, kad DC kūrėjai taip pat galvoja apie tai.

Emilia Clarke gauna „Mera“ transformaciją „Aquaman 2“ originaliame „Instagram“ naudotojo paveiksle. jph_photoshop “, su „Game of Thrones“ žvaigžde su būdingais raudonais plaukais. Clarke'as taip pat matomas meno kūriniuose su ryškiai žaliu Atlanto kūno kostiumu, kurį Amber Heard vilkėjo per pirmąjį filmą. Žemiau galite pamatyti Emiliją Clarke, atlikusią Meros vaidmenį filme „Aquaman 2“. Tačiau „Warner Bros.“ oficialiai nepaskelbė šiuo klausimu.