Emma Stone ir Kirsten Dunst grįžta filme „Žmogus-voras 3“, kai gerbėjai šią užuominą pastebėjo anonse

Naujasis „Žmogus-voras“ anonsas jau yra išleistas namo, o anonsas pagaliau atskleidžia nuostabių piktadarių, kurie ateina į filmą ir gali sukurti šeštą grėsmingą filmą, kurį netrukus supras Tomas Hollandas Spideris, detales ir aiškumą.

Tarp piktadarių yra Daktaras Aštuonkojis, Žaliasis Goblinas, Driežas, Electro ir Sandman. Ne tik tai, bet atrodo, kad visi jau pamiršo žmogų vorą filme po Daktaro keisto burtažodžio.Ar Emma Stone grįžta į filmą?

„Daktaro keistumo“ burtai gali paveikti kitas Žmogaus voro visatas, tokias kaip Andrew Garfieldas, ir tai, kad Emma Stone Gwen Stacy gali būti prikeltas į gyvenimą. Tiesa ta, kad net jei ji ten yra, akimirką galime ją pamatyti, o tai sukelia šaltkrėtis. Nors dabar tai negali būti vertinama kaip galimybė?

Tačiau „Marvel“ šį kartą gali nustebinti. Ką dar galėtume pamatyti ir prie ko tai prives? Viliai susiburia ir tai leis eiti toliau ir tyrinėti grėsmingo susibūrimo galimybes ir pagaliau sugriauti Multivisatą, o tai paskatins kiekvieną žmogų vorą keliauti ir įveikti juos savo Megaplane. Istorija taip pat labai populiari komiksuose, taip pat buvo žaidimų, kurie tai rodo.

Pagaliau Pabaiga

Mes vis dar laukiame, kol „Marvel“ anonse parodys kitą žmogų-vorą, bet panašu, kad „Marvel“ nori išsaugoti geriausius dalykus paskutiniam, o štai kitame anonse mes tikrai juos pamatysime.

Naujausią anonsą galite pažiūrėti čia