„Flash“ filmas: Christiano Bale'o Betmenas, PRISIJUNGantis prie Michaelo Keatono ir Ezros Millerio teorijos, palaužia „Reddit“

Christianas Bale'as galėjo pakartoti savo Betmeno vaidmenį vėlesniuose DCEU filmuose, pvz Blyksnis jei „Tamsos riterių trilogija“ būtų buvęs pagrindas.

Turint omenyje Plieno žmogus buvo beveik neatsiejamai susijęs su Christopherio Nolano trilogija „Tamsos riteris“. , galima pagrįstai manyti, kad Christianas Bale'as būtų pakartojęs savo Betmeno vaidmenį, jei DCEU būtų pasekęs panašiu keliu.

Nors „Man of Steel“ buvo atskiras filmas, sukūręs DC išplėstinę visatą Benas Affleckas kaip Betmenas, gali būti, kad Christiano Bale'o „Tamsos riteris“ galėjo sukurti epizodinį filmą. Atsižvelgiant į tai, kad „The Dark Knight Rises“ baigėsi tuo, kad Josepho Gordono Levitto „Robinas“ Blake'as gavo šikšnosparnio mantiją, jis sukūrė epizodinį filmą, nors ir atliko antraeilį vaidmenį.Niekas netrukdo Bale'ui ar Gordonui Levittui pasirodyti filme „Blykstė“, kai būsimame filme Barry kerta kosmosą.

Net tada, kai fotoaparatai sukasi, blykstė vis dar kuriama tam tikrais pagrindiniais būdais. Kadangi filmas daugelį metų buvo įstrigęs kūrimo pragare, kai ateina ir išvyksta daugybė režisierių, natūralu, kad gamyba bus tokia pat įtempta, kaip ir priešgamybinė era.

Gerbėjai neabejotinai tikėsis, kad režisierius Andy Muschietti sugebės viską suderinti, nes pirmasis solo Scarlet Speedster filmas gali būti kažkuo ypatingas.