„Frontier“ 4 sezonas, ar norite grįžti su Jasonu Mamoa? Išleidimo data ir siužetas

Kanados televizijos drama „Frontier“ greitai sukūrė atsidavusių gerbėjų bazę. Pasienis yra televizijos laida, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas veiksmui ir nuotykiams. Šią Kanados laikotarpio dramą režisavo Robas Blackie ir Peteris Blackie, o ją prodiusavo Johnas Vatcheris. Šioje serijoje daugiausia dėmesio skirta istorinei epochai Kanadoje nuo 1763 iki 1779 m., daugiausia XVIII amžiuje.

Įvadas

Šioje serijoje vaizduojamas Šiaurės Amerikos kailių prekybos scenarijus, kai aborigenai kanadiečiai kovojo dėl lordo Bentono monopolinės rinkos. Pirmasis jo sezonas „Netflix“ ir Kanados atradimų kanale buvo pradėtas 2016 m. lapkričio 6 d. Pasakojimo stilius sulaukė didžiulių ovacijų. „Frontier“ (2016 m. TV serialas) iki šiol išleido 3 sezonus, kiekvienas susideda iš šešių serijų. Dabar gerbėjai laukia laukiamo „Frontier“ 4 sezono „Netflix“.

Ankstesnių sezonų santrauka

Pirmą kartą su Jasonu Momoa susipažinome kaip Deklaną Harpą 1 sezono pradžioje. Jis dirbo kailių pardavėju. Jis susipriešino su piktuoju lordu Bentonu. Bentonas suvienijo jėgas su Michaelu, jo svaine Sokanon, ir Grace, kad nepaisytų Hudsono įlankos kompanijos.

Arpa bandė išgelbėti Bentoną nuo tokio žiauraus žaidimo, bet Bentonas į jį nekreipė dėmesio ir kankino kaip pabaisą. Jis nužudė savo sūnų ir žmoną, kai ji laukėsi. Sezono pabaigoje Harpui pavyko pabėgti iš įkalinimo padedamas Sokanono, tačiau jam nepavyko išvengti blogiausio scenarijaus.

Frontier 4 sezonas: Vaid

3 sezono aktoriai ir įgula neabejotinai grįš su pakartotiniu vaidmeniu, kad nustebintų mus kartu su naujais veidais. Kol kas nieko nežinome apie papildomus aktorius, bet labai tikėtina, kad galbūt tolesniuose filmuose bus ir naujų veikėjų.

Frontier 4 sezonas: numatomas siužetas

„Frontier“ 3 sezono pabaiga buvo labiausiai įvertinta jo gerbėjų. Visi „Frontier“ (2016 m. TV serialo) gerbėjai dabar tikisi, kas gali nutikti likusioje sezono dalyje. Diakonas Harpas užbaigė sezoną. Dėl to ateinantis sezonas tęsis ta pačia kryptimi. „Frontier“ 4 sezono pasakojimą bus įdomu sekti, nes Declan Harp ir „Hudson Bay Company“ nesutarimai gilės.

Trečiojo sezono pabaigoje 3 Harpas susitinka lordą Bentoną savo rūmuose ir patiria rimtų sunkumų. Declano bandymai kovoti su lordo Bentono monopoline rinka bus daug įdomiau stebėti.