„High Rise Invasion“ 2 sezonas atnaujintas, kad sugrįžtų „Netflix“?

High Rise Invasion yra o iš pradžių japonų mangų serija, kurią parašė Tsuina Miura ir iliustravo Takahiro Oba. Anime adaptacija „Netflix“ yra psichologinis siaubo ir išgyvenimo serialas. Tai seka Jurijus Honjo, vidurinės mokyklos mokinys, kuris staiga atsiduria pasaulyje, apie kurį nieko nežino. Tai beveik kaip pasakojimų knyga su aukštais klaikiais dangoraižiais, sujungtais tiltais. Tada ji supranta, kad ją medžioja paslaptingos figūros, dėvinčios kaukes. Tokioje pat situacijoje ji randa ir kitų paauglių, tačiau neaišku, ar jie geri, ar blogi. Gerbėjai nori sužinoti apie „High Rise Invasion“ 2 sezono išleidimo datą.

Manga Šiaurės Amerikoje yra licencijuota „Seven Seas Entertainment“ ir gali būti transliuojama „Netflix“.

Nors 2021 m. vasario 25 d. prasidėjus pirmajam sezonui, žiūrovai iš pradžių jautė tam tikrą nuogąstavimą, tačiau, kai žmonės jį žiūrėjo ir jiems patiko, jis greitai išnyko! Jame buvo 12 epizodų po 25 minutes. Vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai Aukšto aukščio invazija kartais gali būti gana kruvinas ir beveik baisus, todėl žiūrovui rekomenduojama elgtis savo nuožiūra. Jei esate jaunesnis nei 12 metų vaikas, rekomenduojama jį visą laiką žiūrėti prižiūrint suaugusiems.KĄ TIKSLAI REIKIA „MANGA“?

Manga yra komiksų ar grafinių romanų stilius, kilęs iš Japonijos. Paprastai jie skirti jauniems suaugusiems, tačiau juos gali skaityti ir vaikai. Terminas „manga“ Japonijoje vartojamas kalbant apie komiksus ir animacinius filmus.

2-ojo SEZONO AUKŠTO AUGIMO INVAZIJA ATNAUJINIAI

Vienintelis atnaujinimas, kurį turime, deja, yra tai, kad šiuo metu atnaujinimų nėra. Serialo „Zero-G“ ir „Netflix“ prodiuseriai dar nieko nepaskelbė apie „High Rise Invasion“ 2 sezoną . Tačiau pasirodymas toli gražu nesibaigė. Originali „Manga“ serija baigta, o internete yra pakankamai medžiagos dar keliems originalios tinklo animacijos (ONA) sezonams.

Gerbėjai nekantriai laukia atnaujinimo pranešimo. Tikimasi, kad tai bus 2022 m.

Jei bus laikomasi 1 sezono modelio, bus 12 25 minučių trukmės serijų.

Vėlavimas gali būti siejamas su susirūpinimu dėl žiūrovų skaičiaus, tačiau jei prodiuseriai bus ramūs, tikrai galime tikėtis, kad sulauksime 2 sezono „High Rise Invasion“.

Tačiau tiksliai parodys tik laikas.

SUSITIKIME SU AUKŠČIAI AUGIMO INVAZIJOS PERSONAŽAI IR BALSAI UŽ JŲ

Jurijus Honjō (Honjo Jurijus, Honjō Jurijus, Pavadinimas: Tenma ) – įgarsino Haruka Shiraishi (japonė) ir Suzie Yeung (anglų k.)

Mayuko Nise (Mayuko Futase, Nise Mayuko ) – įgarsino Shiki Aoki (japonė) ir Jennie Kwan (anglų k.)

Kuon Shinzaki (Niizaki Kyuen, Shinzaki Kuonas ) – įgarsino Akira Sekine (japonė) ir Stephanie Sheh (anglų k.)

Rika Honjō (Rika Honjo, Honjō Rika, Pavadinimas: Apaštalas ) – įgarsino Junya Enoki (japonė) ir Zeno Robinson (anglų k.)

Snaiperio kaukė (Snaiperio kaukė, Sunaipa Kamen, Pavadinimas: Teisėjas ) – įgarsino Yuichiro Umehara (japonas) ir Jonah Scott (anglų k.)

Mamoru Aikawa (Mamoru Aikawa, Aikawa Mamoru ) – įgarsino Jun Fukuyama (japonas) ir Johnny Yong Bosch (anglų k.)

Yayoi Kusakabe (Yayoi Kusakabe, Kusakabe Yayoi ) – įgarsino Yoko Hikasa (japonė) ir Cristina Vee (anglų k.)

Kazuma Aohara (Kazuma Aohara, Aohara Kazuma ) – įgarsino Koji Yusa (japonas) ir Toddas Haberkornas (anglų k.)

Tikėkimės, kad labai greitai sulauksime įdomių naujienų apie High Rise Invasion 2 sezoną!