„Hocus Pocus 2“ išleidimo data; Kur Filmuojama?

Galiausiai „Disney“ gerbėjų laukimas baigėsi ir tiems, kurie mėgo „hocus-pocus“, grįžtame su gera žinia visiems gerbėjams po didžiulės meilės, kuri buvo suteikta Fokus Pokus kūrėjai nusprendė pateikti savo žiūrovams staigmeną, bet palaukite, turėsite perskaityti visą straipsnį, kad sužinotumėte „Hocus Pocus 2“ išleidimo datą ir, jei norite sužinoti daugiau apie „Hocus Pocus 2“, kur jis filmuojamas? kas yra aktoriai? o kaip kūrėjai kovoja su koronavirusu filmuodami hocus pocus 2 ir norėdami sužinoti siužetą, tiesiog pasinerkite į naujienas!

Ką mes jums siūlome apie „Hocus Pocus 2“ filmavimą

Visi gerbėjai tikriausiai šokinėja iš džiaugsmo, kad „Disney“ jau pradėjo filmuoti „Hocus Pocus 2“ ir šį kartą planai yra reikšmingi. Antrojo tęsinio filmavimas prasidės 2021 m. spalio 18 d., kaip sakė Stevenas Weinbergas, Rodo salos filmų ir televizijos biuro vykdomasis direktorius.

Gerbėjams bus labai malonu išgirsti, kad sužinojome, jog Linkolno persekiojimo fermos parke ir amatų gatvėje žiniasklaida išsiaiškino, kad buvo sukurti rinkiniai, atkartojantys 1670-ųjų Naujosios Anglijos kaimą.Taip pat sužinojome, kad Linkolno chase fermoje gamybinė komanda pradėjo darbus ir pateikė paraišką dėl formato sudeginti visą kaimą Hocus Pocus 2. Leidimą turi išduoti Valstybinė aplinkosaugos plėtra. Kažkaip pavyko kūryboje dirbti tik su specialiaisiais efektais ir nesugadinti viso kaimo ir Jo nesudeginti. „Disney“ perėmė „Cranston Street Armory“ gręžimo salę Providense, Rod Ailande, kad būtų naudojama kaip garso scena fotografuojant scenas naudojant žalią ekraną ir specialiuosius efektus. Profesionalūs aktoriai ir kaskadininkai naudos saugos diržus, kad imituotų skrydį.

Sanderson Sisters šokiruoti, kad Helovino liko tik 100 dienų!

„Hocus Pocus 2“ išleidimo data

Negavome patvirtintų naujienų apie „Hocus Pocus 2“ išleidimo datą, tačiau gerbėjai gali tikėtis, kad jis pasirodys 2022 m. rudenį.