„iPhone 13“: pristatomi didesni ir geresni fotoaparatai.

„iPhone 13“ serijos, įskaitant „iPhone 13“, „iPhone 13 Pro“ ir „iPhone 13 Pro Max“, per pastaruosius porą mėnesių buvo išleistos keliomis naujienomis ir pasakojimais. Kitas „91Mobiles“ leidimas šiuo metu atskleidžia naujų subtilybių, susijusių su „iPhone 13 Pro“, atnaujintu „iPhone 13“ perteikimu. Tai yra pirmas kartas, kai gauname pagrindinę „iPhone 13 Pro“ paiešką.
Ataskaitoje atskleidžiama, kad pagrindinė „iPhone 13 Pro“ išvaizda buvo atskleista pramonės šaltinių. Vaizdai rodo būsimą iPhone Pro modelį iš visų taškų. Remiantis ankstesniais leidimais, patobulintas atskleidžia, kad „iPhone 13 Pro“ turės kuklesnę įdubą, kai priešingai nei archetipas, kuris prisimena platesnį priekinės dalies balą.

Ko tikimės iš „iPhone 13 Pro“.Buvo pasiūlyta, kad „Apple“ sugalvojo, kaip pašalinti įtrauką, visiškai perkeldama ausinę virš jutiklių. Ankstesniuose „iPhone“ modeliuose yra ausinės, suderintos su priekine kamera ir „Face ID“ jutikliais. Išskyrus įtraukos sumažinimą, likusi plano dalis visais atžvilgiais beveik atitinka archetipą. Ataskaitoje taip pat atskleidžiama, kad „iPhone 13 Pro“ naudos „iPhone 12 Pro“ kaip kvadrato formos planą ir tris galines kameras.
Atsižvelgiant į viską, iPhone 13 Pro matomas su didesniu kvadrato formos galinės kameros moduliu, palyginti su iPhone 12 Pro. Trys gale esančios kameros yra sujungtos su LED blizgesiu ir LiDAR jutikliu, kad būtų galima geriau fotografuoti.

Sudėtingos detalės, kurias žinome iki šiol

Kalbant apie detales, manoma, kad iPhone 13 Pro yra kartu su 6,1 colio ekranu, kuris yra lygiavertis iPhone 12 Pro, tačiau tyrimo metu bus šiek tiek storesnis. Ataskaitoje taip pat atskleidžiama, kad papildomas storis gali būti dėl didesnio akumuliatoriaus bloko būsimame „iPhone“.
Tęsiant prie iPhone 13 Pro Max, žinomas Apple viešai neatskleistas EverythingApplePro pasidalijo Karlo Leuango (@HarmlessKarl) padarytu CAD atvaizdavimu, kuriame rodomi iPhone 13 Pro Max ir iPhone 13 little. Teigiama, kad „iPhone 13 Pro Max“ gale yra trys kameros jutikliai, didesni nei ankstesnės versijos. Taigi fotoaparatas taip pat skiriasi maždaug 0,9 mm. Nepaisant to, rezultatas paprastai yra kuklesnis nei modelis. „IPhone 13“ mažai galima pamatyti su kitu galinių fotoaparatų išdėstymu, kaip ir tariamajame „iPhone 13“.

„IPhone 13“ fotoaparato formatas yra mažesnis nei tikėtasi, kad likusios dalys yra kvadratinės, tačiau dvigubų kamerų planas keičiasi iš vertikaliai sukrautos į pasvirusią padėtį. Taip pat atrodo, kad kameros aikštėje esantis stiprintuvo prievadas buvo perkeltas kitur.
Dalyje ankstesnių skylių siūloma, kad „iPhone 13 Pro“ būtų pakrautas su 120 Hz LTPO laidomis, patobulintu plataus taško jutikliu ir iki 1 TB talpos.
JAV įsikūrusi technologijų milžinė dar neatskleidė „iPhone 13“ serijos iškrovimo laiko, sklando gandai, kad virtualus įvykis gali įvykti rugsėjį. Data lieka nežinoma. „Apple“ visada pateisino mūsų lūkesčius, turime laukti ir stebėti, ar šie gandai yra teisingi.