Justinas Bieberis ir Chrisas Evansas susipykęs dėl pasimatymo Selena Gomez išeina iš rankų

Visi žinome apie gandus apieChrisas Evansas susitikinėja su Selena Gomez. Bet ar žinai, Justinas Bieberis tapti šios gandų grandinės dalimi? Gerbėjai įtaria, kad Justinas Bieberis pavydi Chrisas Evansas . Ar gandai tikrai tiesa? Žinau, kad šiuo metu jūsų galvoje kyla daug klausimų, bet leiskite man pasakyti, kad galbūt turėsime atsakymus į visus jūsų klausimus. Na, o norėdami sužinoti viską apie tai, sekite naujienas čia.

Kita vertus, Selena neseniai pasirodė su beveik baltu megztiniu, kuris gali priklausyti Chrisui Evansui! Na, prieš kelis mėnesius Selena buvo užfiksuota vaizdo įraše kartu su Taylor Swift, vilkinti beveik baltą megztinį. Na, prieš kelerius metus filme Chrisas buvo matomas vilkintis tuo pačiu megztiniu. Tai neabejotinai paskatino jų pasimatymų gandus.Be to, šiuo metu abi žvaigždės yra vienišos! Žinau, kad Chrisas Evansas susitikinėjo su kuo nors kitu prieš kelis mėnesius. Bet atspėkite, kas dabar mūsų pačių Kapitonas Amerika yra toks pat vienišas kaip Selena Gomez. Abu tikrai nereagavo į šiuos gandus. Tačiau negalime ignoruoti fakto, kad Selena vis dar teigia esanti vieniša. Taigi, kol kas abu tikrai nesusitinka.

Chriso Evanso ir Selenos Gomez pasimatymo gandai, paveikiantys Justiną Bieberį!

Panašu, kad Chriso Evanso ir Selenos Gomez nuotraukoje pasirodė kažkas kitas! Na, tikiuosi, atspėjote asmenį, tai ne kas kitas, o Justinas Bieberis. Visi žinome, kad Selena Gomez ir Justinas Bieberis turėjo nuolatinius santykius. Tačiau galiausiai Justinas susituokė Hailey ir Selena perėjo iš Justino Bieberio.

Bet labas! Ar Justinas Bieberis pavydi Chrisui Evansui? Žinome, Justinas dabar yra vedęs vyras, bet negalime paneigti fakto, kad jis vis dar turi švelnų Selenos kampą! Juk jiedu draugavo dešimtmetį. Net jei Justinas nepavydi Chrisui, negalime nepastebėti to, kad gandai galėjo jį paveikti.

Justinas Bieberis tikrai nereagavo į gandus. Esu tikras, kad gandai jam žinomi, bet greičiausiai jis žino, kad gandai yra tik išgalvotos gerbėjų istorijos. Be to, kaip ir Selena, jis taip pat persikėlė į savo gyvenimą ir šiuo metu yra labai įsimylėjęs jos žmoną Hailey Rhode Baldwin Bieber! Norėdami gauti daugiau tokių naujienų apie naujausias įžymybių paskalas, palaikykite ryšį su mumis tiesiog čia!