Ką daryti, jei 2 sezono gamybą PATVIRTINTAS „Disney“, išleidimo data ir kita informacija

Įvadas

Paskutinis epizodas Kas, jeigu…? 1 sezonas galėjo parodyti mums geriausią susirėmimą, kurio norėjome pamatyti, bet, kita vertus, jis taip pat privertė visus gerbėjus laukti, kol pamatys daugiau veiksmų. Po to, kai buvo suformuota Multivisatos sergėtojų komanda, jie susibūrė nugalėti blogiuką Begalinį Ultroną. Tuo pačiu metu „The Watcher“ išsiuntė beveik kiekvieną herojų iš 9thserialo epizodas grįžta į visatas, kurioms jie priklauso. Taigi atrodo, kad viskas jau beveik baigiasi. Tačiau Stebėtojas nėra tas žmogus, kuris taip lengvai uždarys didžiulį multivisatos skyrių. Jis visada verčia mus priminti, kad multivisatos viduje visada kažkas vyksta. Taigi, kas laukia šios multivisatos istorijos? Ką toliau pamatysime 2-ajame „Kas būtų, jei“ sezone? Sekite naujienas su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie animacinę „Marvel“ seriją ir antrąjį jos sezoną.

Kada, jei kas, jei pasirodys 2 sezonas?

Dar 2019 m. „Marvel“ patvirtino, kad „What If“ 2 sezonas tikrai įvyks. Interviu su „Buzzfeed Brasil“, „Marvel Studios“ pirmininku Kevinas Feige'as gerbėjams pareiškė, kad „What If“ 2 sezonas jau buvo kuriamas. Tačiau kol kas „O kas, jei 2 sezonas“ neturi jokios oficialios išleidimo datos. Bet jei studija laikysis grafiko, kurio laikėsi pirmosios dalies metu, galime pasakyti, kad „O kas, jei 2 sezonas“ pasirodys mūsų ekrane 2ndarba 3rd2022 m. ketvirtis. Kada pasirodys pirmasis „Kas būtų, jei…“ sezonas? Pasibaigus, serialo rašytojas AC Bradley interviu „Entertainment Weekly“ paminėjo, kad visos „Kas būtų, jei“ 2 sezono epizodai jau baigti rašyti.Tikėtina, kad aktoriai „Kas būtų, jei…“? 2 sezonas

Nėra patvirtintų žinių apie tai, kas grįš 2 sezone, o kas ne. Bet tikrai galime pasakyti, kad pasimatysime Džefris Raitas pasikartojantį Stebėtojo vaidmenį. Iš kitos pusės, Samuelis L. Džeksonas , Markas Ruffalo , Hayley Atwell , Tomas Hiddlestonas , ir kai kurie kiti veikėjai gali sugrįžti, kad pasikartotų savo vaidmenis 2 sezone, jei šios dalies istorijose bus rodomi jų vaidmenys. Antrajame sezone taip pat bus rodomi veikėjai iš naujausių MCU filmų Shang-Chi ir Amžinieji .

Taip pat skaitykite: „Guardians of the Galaxy 3“ išleidimo data PATVIRTINTA, bet ATIdėta iki 2023 m.

Numatytas 2 sezono „Kas būtų, jei“ siužetas

Kas, jeigu…? 1 sezonas buvo įvairių istorijų su skirtingomis galimybėmis rinkinys. Tačiau visos stygos, sujungusios istorijas, sezono pabaigoje pristatė Multivisatos sergėtojus. Ar 2 sezonas taip pat bus toks pat? O gal ir ne!
A. C. Bradley viename interviu paminėjo, kad antroje dalyje istorijas bus galima pamatyti kitu požiūriu. Jis sakė, kad skirtingai nuo pirmojo sezono, kuriame pagrindinis dėmesys buvo skiriamas „Pasaulio pabaigos“ lankui, antrajame sezone daugiau dėmesio bus skiriama foninėms veikėjų istorijoms, kurios parodys visiškai kitokią veikėjų pusę.

Kadangi per ateinančius kelerius metus į „Marvel“ kino visatą pamatysime daugiau veikėjų, tema „Kas būtų, jei…? 2 sezoną, kuriame bus daugiau veikėjų, tikrai bus įdomu žiūrėti. Tiesą sakant, tai gali būti „Marvel“ galimybė pristatyti personažus kitoje šviesoje!