Kanye Westas GRĖSINA Pete'ui Davidsonui ir ATLEIDŽIA jį savo naujoje dainoje Viskas, ką reikia žinoti

Kim Kardashian ir Kanye West oficialiai nutraukė savo 6 metus trukusią santuoką. Skyrybos buvo velniškai sutrikusios Kanye Westui! Panašu, kad Kanye Westas vis dar bando sugrąžinti Kimą į savo gyvenimą. Išsiskyrimą inicijavo Kim Kardashian. Neseniai Kanye išleido naują dainą! Ar daina yra įspėjimas naujajam Kimo vaikinui? Sekite naujienas su mumis, kad sužinotumėte viską apie tai, tiesiog čia!

Kanye Westas grasina Pete'ui Davidsonui savo naujoje dainoje

Naujausias Kanye Westo albumas „ Mano gyvenimas niekada nebuvo lengvas “ duoda keletą rimtų įspėjimų Pitas Davidsonas . Kim ir Kanye pradėjo susitikinėti dar 2011 m. Po gerų trejų metų pasimatymo abu vestuves surišo 2014 m. gegužę. Jie turi 4 gražius vaikus ir šiuo metu turi bendrą jų globą.Kim Kardashian šiuo metu susitikinėja su Pete'u Davidsonu . Neseniai abu buvo pastebėti Bahamuose. Jiedu kartu smagiai praleido atostogas. Kim smagiai leidžia laiką su savo naujuoju draugu. Tačiau Kanye tuo nepatenkintas. Neseniai Kanye išleido naują albumą, o dainų tekstai yra įspėjamasis ženklas Pete'ui Davidsonui. Panašu, kad Pete'as turi saugotis savo saugumo, nes Kanye nesidžiaugia matydamas savo buvusią žmoną su kuo nors kitu.

Kanye Westas nori, kad Kim Kardashian sugrįžtų į savo gyvenimą

Negalima paneigti fakto, kad Kanye Westas labai myli Kim Kardashian. Tačiau šiuo metu Šiuo metu reperis palaiko santykius su Julia Fox , tačiau jis vis dar laiko švelnų kampą savo buvusiai žmonai Kim Kardashian. Jie vieni su kitais jau dešimtmetį. Net per pirmąsias jų skyrybas jis stengėsi viską sutvarkyti su Kim Kardashian. Tačiau panašu, kad Kim norėjo laikytis savo galutinio sprendimo.

Pora prarado pradinę kibirkštį ir supratimą. Kanye turėjo rimtų problemų dėl Kim apsirengimo stilių. Jis nenori, kad jo žmona demaskuotų save viešumoje. Jo pažiūros buvo labai toksiškos Kim Kardashian. Ji visada norėjo mėgautis gyvenimu be apribojimų ir ribų. Abu turėjo skirtingus požiūrius. Netrukus reikalai tarp judviejų tapo kartūs. Galiausiai 2021 m. vasario mėn. jie užbaigė skyrybas. Tačiau atrodo, kad Kanye vis dar nori išsiaiškinti reikalus su Kim Kardashian. Kai kurie šaltiniai netgi sakė, kad Kanye susitikinėja Julija Fox kad tik Kim Kardashian pavydėtų.

Populiarus reperis net viešai atsiprašė savo buvusios žmonos už senus, kaip toksiško vyro, poelgius. Kanye suprato savo ankstesnę klaidą. Tačiau Kim nenori visko sudėtinginti ir šiuo metu daugiausia dėmesio skiria savo psichinei sveikatai. Ji džiaugiasi naujais santykiais ir nori geriausio savo vaikams. Jų iširusi santuoka paveikė jos vaikus, ir ji norėjo ją nutraukti kartą ir visiems laikams. Taigi ji nebeturi laiko kvailam Kanye elgesiui! Kanye jos nebeveikia. Kol kas tai viskas. Norėdami sužinoti daugiau apie įžymybių paskalus ir naujienas, palaikykite ryšį su mumis čia.

ŽymosJulija Fox Kanye West Kim Kardashian Pitas Davidsonas