„Keisti dalykai“ 4 sezono išleidimo data nutekėjo IR PATVIRTINTA 2022 m.

Svetimi dalykai 4 sezonas

Svetimi dalykai 4 sezonas yra labiausiai lauktas „Netflix“ sezonas. „Stranger Things“ šiuo metu yra viena populiariausių „Netflix“ laidų, o gerbėjai nori sužinoti viską, ką gali apie būsimą sezoną. Su kiekviena diena artėja „Stranger Things“ 4 sezono išleidimo data. 2021 m. baigiasi vos per kelias savaites, o 2022 m. Kartu su juo bus išleistas ir „Stranger Things 4“, kurio premjera „Netflix“ tinkle turėtų pasirodyti 2022 m. vasarą.

Svetimų dalykų 4 sezono spoileriai

Nežinome daug „Stranger Things“ 4 sezono spoilerių, nes aktoriai ir įgula taip įgudę išvengti nutekėjimo ir viską paslėpti. Atskleista tik tai, kas parodyta, todėl saugokitės spoilerių! David Harbour's Hopper vis dar gyvas! Jis yra amerikietis, paminėtas baigiant 3 sezoną. Tai patvirtino anonsas „Iš Rusijos su meile“, išleistas 2020 m. Valentino dieną. Taip pat žinome, kad Dr. Brenneris naujajame sezone pasirodys tam tikra prasme. Naujausias anonso anonsas tai įrodė. Nežinome, ar jis pasirodys prisiminimuose, ar grįš dabartinėje laiko juostoje. Be to, buvo patvirtinta, kad D&D naujajame sezone vaidins žymiai didesnį vaidmenį. Be to, pasak „Indiewire“, „Duffer Brothers“ ir „Netflix“ užsiminė, kad „pradeda kilti naujas siaubas, kažkas seniai palaidoto, kažkas, kas viską sieja. „Tai viskas, ką iki šiol žinome apie „Stranger Things“ 4 sezono spoilerus!Taip pat skaitykite: Bobas Odenkirkas PATVIRTINA „Better Call Saul“ 6 sezono išleidimo data 2022 m.

Spektaklio premjera įvyko spalio pabaigoje, o 2-asis sezonas vyks apie Heloviną. 3 sezono premjera įvyko 2019 m. liepos 3 d., jame buvo minima liepos ketvirtosios šventė. Daugelis gerbėjų įsivaizdavo, kad serialo premjera įvyks 2022 m. pavasarį, kai 4 sezono nuotraukoje pamatė ant reklamjuostės užrašytą balandį.

Gerbėjus suintrigavo Džordžijos kelionių kompanijos Instagram antraštė.

„Georgia Tour Company“, įsikūrusi Senojoje, suteikia žiūrovams įžvalgų apie daugelio serialų naudojamas filmavimo vietas. Nuo „The Walking Dead“ iki „Stranger Things“ kompanija suteikia gerbėjams galimybę pasinerti į mėgstamas laidas. Dvi grupės neseniai prisijungė prie vieno iš savo kelionių gidų kelionėje į filmavimo vietas, tokias kaip Hokinso vidurinė mokykla ir kitas „Stranger Things“ vietas.