Kim Kardashian 2021 m. WSJ Inovatoriaus apdovanojimuose vilkėjo rudą „Fendi X Skims“ odinę suknelę ir savo kolekciją iškėlė be bet kokių formų drabužių

Kardashians ir mada niekada negali suklysti. Grožio ikona Kim Kardashian vėl atnaujina, kad nustebintų visas grožio tinklaraštininkes savo naujausiu stiliumi ir išvaizda. Su naujausia odine suknele Kim atrodė nuostabiai. Ar kada nors matėte, kaip atrodo tobulumas? Na, o mums šiandien Kim atrodė kaip realus tobulumo pavyzdys.

Kim Kardashian išvaizda jos gimtadienio proga! Ar jau matėte?

Neseniai Kim buvo užfiksuota švenčianti savo gimtadienį Tao Las Vegase. Mūsų nuostabiai grožio ikonai šiais metais sukako 35 metai. Gimtadienį ji šventė su savo gyvenimo meile. Esu tikras, kad visi atspėjote, apie ką aš kalbu! Tai ne kas kitas, o Kanye Westas. Ir Kim Kardashian, ir Kanye Westas buvo pastebėti švenčiantys Kimo 35-ąjį gimtadienį savo viloje Vegase, pavadintoje Woodland Hills. Kim Kardashian atrodė nepaprastai gražiai ir nuostabiai savo išskirtine išvaizda. Mums patinka jos drąsi išvaizda ir vėl ji buvo prieš mus su viena geriausių.Nuostabioji Kim Ir Jos Skims!

Prieš kelias dienas mūsų fashionistai Kim Kardashian buvo suteiktas WSJ 2021 metų novatorės titulas. Esu tikras, kad jau atspėjote, kodėl ji gavo titulą! Na, o jei paminėsime Kim, tai negalime pamiršti ir jos Skims iš WSJ. Jai buvo įteikti žurnalo novatoriaus apdovanojimai Niujorke. Apdovanojimas jai buvo įteiktas kartu su labai populiariu Fendi kūrybiniu direktoriumi Kim Jonesu. Renginys įvyko vakar, pirmadienį, 2021 m. lapkričio 1 d. Mūsų nuostabioji Kim renginio vietoje pasirodė vilkėdama šokoladinės rudos spalvos prabangią odinę suknelę.

Išvaizda buvo dar ekstravagantiškesnė, nes sijonas be rankovių. Suknelė buvo stulbinančio atviro krašto dizaino. Jei atidžiai pažvelgsite, jis yra su logotipu dengtu vidiniu pamušalu. Panašu, kad šis naujas suknelės dizainas yra naujas kūrinys iš būsimos jos naujojo „Fendi x Skims“ bendradarbiavimo. Išvaizdą papildydama Kim suknelę apmovė atitinkamomis blizgiomis odinėmis pirštinėmis ir batais. Bet ei, palauk, nes renginio žvaigždė savo suknelę priderino prie klasikinių aulinių batų. Jei žiūrite įdėmiai, Kim migdolinio piršto siluetas pagamintas iš gyvatės odos ir yra su mediniu kulnu, kuris yra beveik 4 colių aukščio!

Viskas, ką jums reikia žinoti apie Kim ir jos skimes!

Kim Kardashian yra žinoma dėl savo „Skims“. Mūsų grožio žvaigždė savo „Skims Shapewear“ liniją pradėjo dvejus metus, 2019 m. Jos „Skims“ asortimente yra įvairių kūrybiškų ir stilingų gaminių. Dabar jūs taip pat turite veido kaukę, įtrauktą į jos Skim. Turbūt galvojate, kad produktai tikrai brangūs, bet leiskite man jus sustabdyti. Visi jos „Skims“ daiktai yra tikrai prieinamomis kainomis.

Tais pačiais 2019-aisiais, dar rudens sezonu, Kim taip pat sugalvojo savo grožio liniją. m net nėra tokie brangūs. Visi žinome, kad jos grožio linija populiariai žinoma kaip KKW Beauty, kuri garsėja visame pasaulyje.