Kim Kardashian reaguoja į Kanye Westo TEIGINIMUS, kad ji turi antrą sekso juostą; Gandai paaiškinti

Gandai apie Kim Kardashian antrasis sekso vaizdo įrašas su įžymybe Rėjus J gyvuoja jau kelis mėnesius. O paskutines naujienas – buvęs Kim Kardashian vyras, Kanye West atskleidė, kad kartą turėjo tos sekso juostos kopiją.

Norėdami sužinoti visų šių gandų kilmę, turime grįžti į 2021 m. rugsėjį. Apkalbos prasidėjo, kai Wack 100 , buvęs Ray J vadybininkas podcast'e „Bootleg Kev“ pareikalavo, kad jis turėtų to sekso vaizdo įrašo dublikatą ir norėtų nusiųsti jį kaip dovaną Kanye Westui. Tada jis sušuko, kad tik norėjo pasakyti Kanye, kad nešiojamajame kompiuteryje jie gavo antrą sekso juostos dalį, kurią jie norėtų, kad jis turėtų. „Tai būtų geresnis privatus NFT“, - padarė išvadą jis.Neseniai duodamas interviu žurnalui „Hollywood Unlocked“, Kanye atskleidė naujienas apie juostą. Atlikėjas tvirtino, kad į rankas pateko nešiojamasis kompiuteris, kuriame užfiksuotos intymios Kim Kardashian ir jos buvusio vaikino Ray J. akimirkos. Vaizdo įrašas buvo saugomas kaip antroji sekso juosta ir niekur nebuvo viešai paskelbta. Kita vertus, Kim Kardashian savo pareiškime paminėjo, kad visi jos buvusio vyro Kanye Westo teiginiai yra visiškai neteisingi. Jis neigė savo kaltinimus ir reikalavo, kad tokios juostos nebūtų.

Jos atstovai išplatino jos pareiškimą viešai. Savo pareiškime Kim Kardashian paminėjo, kad peržiūrėjusi filmuotą medžiagą vaizdo įraše nebuvo seksualinės sekos. Filmuotoje medžiagoje matyti tik vaizdas iš lėktuvo pakeliui į Meksiką ir vaizdas iš restorano bei klubo iš tikslios kelionės. Kim Kardashian pareiškė netikinti, kad yra kažkas panašaus į antrąją sekso juostą. Po visų šių metų ji nuoširdžiai nori pamiršti visus ankstesnius juoduosius savo gyvenimo skyrius. Vietoj to ji nori sutelkti dėmesį į šviesiąją savo gyvenimo pusę – kaip motina, verslininkė ir teisingumo deglo nešėja.

Anksčiau Kim apie savo sekso juostos skandalą minėjo, kad visas incidentas buvo klaida ir kaip jos vyras Kanye parodė jai savo palaikymą, nepaisant visų faktų. Ji taip pat paminėjo savo planą paaiškinti visą incidentą savo vaikams, kai jie sulauks tam tikro amžiaus. Ji taip pat minėjo Andy Cohenas kad ji bus jiems nuoširdi ir sąžininga.

Kalbant apie Kanye ir Kim, menininkas savo interviu buvo atviras daugeliui dalykų, įskaitant jo komentarus apie naujus Kim ir Kim santykius. Pitas Davidsonas . Jis taip pat paminėjo bučinį, kurį Kim padovanojo Pete'ui Davidsonui „Saturday Night Live“ scenoje. Reperis ją iškvietė už tai, kad priešais jį pabučiavo vaikiną, su kuriuo išeina. Kita vertus, Kanye Westas buvo apkalbų centre dėl savo santykių su įžymybe Julija Fox .

ŽymosJulija Fox Kanye West Kim Kardashian Pitas Davidsonas Rėjus J