Kulkosvaidis Kelly numetė Megan Fox ir ją nuniokojo tai, paaiškino „išsilaužimo gandas“

Įvadas

Remiantis pranešimais, Colson Baker taip pat žinomas kaip Kulkosvaidis Kelly yra labai populiarus dėl savo repo dainų, taip pat jo vaidybos potencialas buvo pasimatymas su žinomu modeliu Megan Fox kuri taip pat garsėja savo aktoriniais įgūdžiais. Jų santykiai buvo užmegzti patys 2020 m. birželį. Repo dainininkė savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad Megan Fox vadina savo mergina, o tai oficialiai pažymėjo jų santykius.

Kas privertė žmones galvoti, kad jie gali išsiskirti?

Tačiau naujausi AMA pranešimai suteikė mums gandų apie jų santykius. Gandai teigia, kad gali būti, kad šie du dabar slapta išsiskirs. metinė Amerikos muzikos apdovanojimų programa švenčia 49-ąjįthŠio įvykio metų 21 dŠvŠių metų lapkritis. Šis renginys surengė keletą žinomų veidų. Apdovanojimų renginyje šiemet dalyvavo ir „Bloody Valentine“ dainininkė. Gerbėjai tikėjosi, kad kulkosvaidis Kelly pasirodys kartu su savo siela dvyne Megan Fox, nes jiedu kartu pasirodė VMA renginyje šiais metais. Na... nepaisant to, ko gerbėjai tikėjosi, viskas klostėsi ne taip, kaip jų reikalavo.Šis konkretus įvykis sugniuždė jų išsiskyrimo esmę. Kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad tai gali reikšti, kad jie nebus kartu. Šiais metais kulkosvaidis Kelly pasirodė AMA renginiuose su savo dukra Casie, kuriai šiuo metu yra 12 metų. Kelly dalijasi savo vaiku su buvusia Emma Cannon. Jis ir jo dukra pasirodė apsivilkę visiškai nugarą suknelę, o tai tiesiogine to žodžio prasme buvo tėtis ir dukra. Casie buvo matyti su juodu vientisu drabužiu. Ji nešiojo auksinę grandinėlę ir rankose turėjo juodą piniginę. Kita vertus, reperis buvo matomas su juoda suknele, derinama su juodais batais.

Kas iš tikrųjų vyksta?

Tačiau visus šiuos gandus išmetė aktoriaus atstovė, kuri šeštame puslapyje pasakojo, kad renginį praleido dėl kai kurių su darbu susijusių problemų ir nieko kito. Kaip teigiama, šiuo metu ji filmuojasi filme Europoje.