Mob Psycho 100 3 sezonas oficialiai patvirtintas, kad bus išleistas, naujausios naujienos ir atnaujinimai

Mob Psycho 100 pagaliau grįžta. Taip, išgirdote teisingai. Garsioji anime grįžta su trečiuoju sezonu. Neseniai buvo paskelbtas pranešimas apie Mob Psycho 100 3 sezoną. Perskaitykime daugiau informacijos šiame straipsnyje.

Tikimasi, kad „Mob Psycho 100“ 3 sezono premjera įvyks vėliau šiais metais. Oficialaus pranešimo apie išleidimo datą nebuvo. Tačiau pranešama, kad prasidėjo trečiasis trečiojo sezono gamybos darbas. Taigi galime teigti, kad trečioji „Mob Psycho 100“ dalis gali būti išleista bet kada 2022 m. Ankstesnės dvi anime serijos dalys sulaukė teigiamo žiūrovų atsiliepimo. Po antrojo sezono gerbėjai smalsiai laukia trečiosios „Mob Psycho 100“ serijos dalies. Pirmasis Mob Psycho 100 sezonas buvo išleistas 2015 m. Anime sulaukė didžiulio hito ir patraukė gerbėjų dėmesį. Tačiau po kelių epizodų išleidimo tolesnis epizodų leidimas buvo sustabdytas dėl šiek tiek vėlavimo gamybos darbams. Vėliau 2016 m. buvo išleisti kiti anime epizodai. Antrasis anime sezonas buvo išleistas 2019 m. Epizodai pirmą kartą buvo išleisti Japonijoje, o vėliau dubliuoti anglų kalba ir išleisti visame pasaulyje.Per pastaruosius du sezonus matėme didžiulę kovą tarp Mob ir Claw. Taip pat matėme, kaip Toichiro eina paskui Reign ir tai supykdo Mobą. Minia įgyja savo galių ir apsisaugo nuo Toichiro nužudymo. Taip pat matėme, kad Mobas atgauna savo galias ir stiprybes. Šis Mob pokytis brokolius paverčia milžinišku medžiu. Paslaptis už tai bus tęsiama „Mob Psycho 100“ 3 sezone. Tikimasi, kad trečiasis serialo sezonas atskleis dalykus apie asmeninį Mobo gyvenimą. Tikėtina, kad pamatysime daugiau apie Mobo studentišką gyvenimą, nes jam lauktų baigiamasis egzaminas. Taip pat tikimasi, kad Mobas prisipažins apie savo jausmus Tsubomi. Dauguma mangos dalių jau buvo aprašytos per pastaruosius du sezonus. Tikimasi, kad anime bus originalaus ir šviežio turinio, kurio mangoje nebuvo.

Taip pat skaitykite: „Demonų žudikas“ 2 sezonas, 9 serija, išleidimo data ir žiūrėti internetu

Taip pat tikimasi, kad „Mob Psycho 100“ 3 sezonas bus paskutinis anime serijos sezonas. Kadangi dauguma dalių jau aprašytos ankstesniais sezonais, po šio sezono daugiau nieko neliktų. Taigi galima daryti išvadą, kad trečioji dalis būtų paskutinis sezonas. Anksčiau OVA buvo išleista pasibaigus Mob Psycho 100 1 ir 2 sezonui. OVA atskleidė šiek tiek naujo turinio apie anime. Mangų serijose jų nebuvo. OVA buvo pavadinta Mob Psycho 100 Reigen – Stebuklingas nežinomas aiškiaregis, o antroji OVA buvo pavadinta Mob Psycho 100: Dvasios ir tokių konsultacijų biuro pirmoji įmonės išvyka ~ Gydomoji kelionė, kuri sušildo širdį.

„Mob psycho 100“ parašė ONE. Tai shounen anime serialas. Anime serialo aktoriai yra Takahiro Sakurai, Akio Otsuka, Yoshimasa Hosoya, Yoshitsugu Matsuoka, Shin-ichiro Miki. Tikimasi, kad tie patys aktoriai bus išlaikyti ir trečiąjį sezoną.