Nepakartojamas filmas, kuriame vaidina Markas Wahlbergas ir Tomas Hollandas, išleidimo data nustumta?

„Uncharted Movie“ pradeda judėti po to, kai išleido anonsą, ir tai yra daug žadantis veiksmas, kuris tikrai suteiks gerbėjams vilties, kad jie pagaliau išleis filmą. „Uncharted Movie“ buvo atidėtas keletą kartų ir turėjo pasirodyti jau seniai, tik 2016 m., tačiau jis atidėtas ir data buvo nustatyta 2022 m. vasario 11 d., tačiau ji taip pat pakeista į 2022 m. vasario 18 d.

Filmas išvys Žmogaus-voro šlovės žvaigždę Tomas Hollandas vaidmenyje Natanas Drake'as ir Markas Wahlbergas kartu vaidina jo mentorių Viktoras Salivanas . Iš filmo išvaizdos jis tikrai atrodys kaip Indijos Džounso filmas. Filmas yra kupinas veiksmo ir paėmė keletą scenų iš paties žaidimo Uncharted.

Mes suteiksime jums visą informaciją apie tai, kas yra aktorių grupėje, siužetas, kada jis bus išleistas ir ko iš jo tikėtis.„Uncharted“ aktoriai

Be to, „YouTube“ asmenybė ElrubiusOMG pasirodys filme neatskleidžiamu vaidmeniu.

koks siužetas?

Nenustatytas filmas bus „Uncharted: Drakes Fortune“ anonsas, kuriame filmas apims įvykius prieš Drake'o likimą. Tomas Hollandas ir Markas Wallbergas nenusileis kelionei ieškoti paskutinio lobio, kurio istorijoje niekas nerado. Istorija taip pat gali sutelkti dėmesį į Nathaną Drakesą, kuris pasiklydo, ir jis taip pat gali pasirodyti filme. Tai bus veiksmo-nuotykių paketas, kuriame kelionė nuves įvykius prieš pasiekiant lobį, kurio dar niekas nerado.

Kada jis bus išleistas?

Filmą planuojama išleisti 2022 m. vasario 18 d. ir tai yra pirmas kartas, kai PlayStation studijos išleis platesnio masto filmą, o nuo teisių transliacijos filmą perėmė „Netflix“, todėl jis bus pasiekiamas jos platformoje. . galite tikėtis, kad jis bus išleistas per 2 metus nuo pradinio išleidimo „Netflix“.

Ko tikėtis?

Prieš žiūrint filmą reikia turėti omenyje, kad veikėjai filme atrodo jauni, palyginti su žaidimu. Taip yra todėl, kad „The Time of Uncharted: Drakes“ lobis Nathanas yra maždaug 30 metų, o Viktoras Salivanas – 50 metų. Taigi veikėjai yra jauni, nes dauguma jų vyksta anksčiau nei įvykiai įvyksta „Dreiko lobyje“.

Galite tikėtis, kad filmas taps veiksmo kupinu nuotykių trileriu, TTomas Hollandas viename interviu patikino, kad filmo filmavimas buvo baigtas per pastaruosius metus ir filmas turės elementą kiekvienam ir nenuvils žaidimų serijos gerbėjų. taip pat.

Neatrasta franšizė gerbėjų mėgstama jau daugiau nei dešimtmetį, o dabar ji taps tiesioginio veiksmo filmu, kurio išvaizda tikrai nenuvils.