„Netflix“ paskelbta „Jailbirds New Orleans“ 2 sezono išleidimo data?

„Netflix“ dokumentinis serialas „ Jailbirds “, vaizduojantis būrio kalinių gyvenimą. Tai buvo novatoriškas „Netflix“ triumfas. Tai gali būti vertinama kaip realaus gyvenimo užkulisis ir kaip šiurkštesnė, nes ji atitinka didžiulę komedinę titano dramą „Orange Is the New Black“. Pirmoji dalis iš pradžių pasirodė 2019 m. Ji buvo šiltai įvertinta kritikų, pagyrų emocingam siužeto pobūdžiui.

Neseniai „Netflix“ pristatė savo naujausią franšizės leidimą „Naujojo Orleano kalėjimo paukščiai“ ir vėl paskatino visuomenės susidomėjimą asmenine kalėjimo aplinkos perspektyva. Naujajame seriale pagrindinis dėmesys skiriamas Orleano teisingumo centro kalinėms moterims ir dramai, kuri vyksta dėl jų unikalios dinamikos. „Jailbirds New Orleans“ yra naujausias 2019 m. dokumentinio filmo „Jailbirds“ numeris, kuris anksčiau buvo skirtas Sakramento kalinėms moterims. Šį kartą programa patalpinta į Naujojo Orleano kalėjimo kameras. Šį kartą viskas prasidėjo nuo to, kas buvo vyraujanti 1 sezone Sakramente: kalbėjimas apie tualeto šiukšles, užuot demonstravęs, kad į kalėjimą įvežamas kažkas, kuris yra sukaustytas grandinėmis.

Jei jums patiko dokumentinis serialas, turėtumėte paklausti, ar bus Naujojo Orleano „Jailbirds“ 2 sezonas. Štai viskas, ką reikia žinoti.

„Jailbirds“ Naujasis Orleanas 2 sezonas: Vaid

„Jailbirds New Orleans“ 2 sezone tikriausiai ir toliau bus matoma dauguma kalėjimo prižiūrėtojų, kol gali būti tokie nuteistieji kaip Hallas, Evansas, Tredickas ir Raffray. Insaideriai, kurių 1 sezone pasirodo retai, gali būti reikšmingesni „Jailbirds New Orleans“ 2 sezone. Mažai tikėtina, kad Himberis ir Taylor sugrįš, nes jie abu buvo atleisti pasibaigus 1 sezonui. Taip pat galime įžvelgti naujus veidus. šou.