Oficialus anonsas „Žmogus-voras: No Way Home“ neleidžia mums pamatyti Toby Maguire'o ir Andrew Garfieldo

Įvadas

Antrasis būsimo filmo „Žmogus-voras“ anonsas: „No Way Home“ net nepatvirtino, kad egzistuoja kiti 2 „Žmogus-voras“, Tobey Maguire'as ir Andrew Garfieldas . Taigi, gandai apie jų dalyvavimą sklando aplink Žmogų-vorą: No Way Home. Nors filmas patvirtina apie Peterį Parkerį ( Tomas Hollandas ) kurią sužinojo kitų Žmogaus-voro visatų piktadariai dėl burtų, kuris turėjo apsaugoti Piterio tapatybę, kurį išleido daktaras Streindas ( Benediktas Cumberbatchas ), suklydo, gandai apie Tobey Maguire'o ir Andrew Garfieldo sugrįžimą vis sklando.

Šnabždesiai sustiprėjo, kai 3 buvę piktadariai iš buvusių Spiderverses, daktaras Oktavijus ( Alfredas Molina ), Žaliasis goblinas ( Willemas Dafoe ), ir Electro ( Jamie Foxx ) atsiskleidė paskutiniame filmo „Žmogus-voras: No Way Home“ anonsas. Tai reiškia, kad ir kuris iš vyrų-vorų pasirodytų, abi Tobio ir Andriaus visatos yra susijusios su šiuo vieninteliu filmu. Iš savo pusės tiek Toby, tiek Andrew tylėjo apie savo pasirodymą filmo „Žmogus-voras: No Way Home“ aktoriams arba sakė, kad nepasirodys, o tuo, žinoma, beveik niekas netikėjo.Kur yra kiti vyrai vorai?

Po daugybės spėlionių, tariamų nutekėjimų ir gerbėjų teorijų, net antrasis „Žmogus-voras: No Way Home“ anonsas nieko neatskleidė apie Maguire'o ir Garfieldo pasirodymą filme. Taigi, trumpai tariant, kiti du Peteris Parkeris nepasirodė anonse kartu su Tomo Hollando Peteriu Parkeriu ir nesugebėjo patvirtinti, kad Žmogus-voras: Jokiu būdu namo surinks visas tris vyrų-vorų versijas. Akivaizdu, kad tai priverčia gerbėjus užduoti dar vieną „Sony“ klausimą. Ar „Sony“ vis dar saugo staigmeną, kurią nori pateikti tiesiogiai filme? Tačiau iki išleidimo dar liko mėnuo. Tuo tarpu, kai visi lūkesčiai kaupiasi ir daugėja pranešimų apie nutekėjimą, ar nebus geriau, kad „Sony“ baigtų visas spėliones, parodydama kažką, kas oficialiai patvirtina Maguire'o ir Garfieldo egzistavimą filme „Spider“ -Vyras: Nėra kelio namo?

Visoms šioms painiavoms, kylančioms dėl Toby Maguire'o ir Andrew Garfieldo pasirodymo, kiekvienas gerbėjas bus pernelyg nusivylęs, jei tikrai nepasirodys filme „Žmogus-voras: No Way Home“. Kita vertus, jei „Sony“ tikrai neketina nieko apie juos atskleisti, kai dauguma gerbėjų jau mano, kad jie vis tiek pasirodys, tai gali reikšti, kad jų dalyvavimas turi daug vingių, nes jie vaidina filme, o ne kaip. jie pasirodo. Galų gale, svarbiausia yra tai, kad Maguire'as ir Garfieldas bus „No Way Home“, ir kartu mes vis dar turime pamatyti, kaip jie atliks savo vaidmenį kartu su piktadariais, atsirandančiais iš jų visatų. .

Nepaisant to, antrasis anonsas, neatskleidžiantis kitų dviejų vyrų vorų dalyvavimo, netrukdys „nutekėjimui“. Tačiau tai taip pat nesustabdys ažiotažas apie kitą mėnesį pasirodysiantį tikrąjį filmą!