„One Punch Man“ 3 sezono išleidimo data PATVIRTINTA 2022 m. ir tai, ką mes žinome

Įvadas

Jėga… mes visi trokštame tam tikros jėgos, kuri mus sustiprina protiškai ar fiziškai. Dabar, kaip rodo pavadinimas, anime Vieno smūgio žmogus sukurtas pagal vaikiną, vardu Saitama, kuris žiauria jėga nugali savo priešą. Tam jam tereikia vieno smūgio. Overpowers MC jaučiasi šauniai. Bet ar tai ne per daug? Bet kokiu atveju... „One-Punch Man“ yra veiksmo skatinamas anime, kuriame taip pat yra nemažai komedijos. įveikiamam anime Saitama MC nuobodu, nes jis per stiprus gerai kovoti. Taigi, jis pradeda ieškoti lygiaverčio priešininko. Anime sukurtas remiantis to paties pavadinimo manga, kurią iliustruoja Yusuke Murata .

Po pirmojo sezono premjeros 2015 m. spalį, šis anime surinko savo gerbėjų ratą, kuris yra įsimylėjęs personažą, per daug galingą, kad net nelieja prakaito kovodamas. vienintelis anime trūkumas? Nepakeliamai ilgas tarpas tarp įmokų. Nenuostabu, kad tokie fanai kaip mes nori daugiau sužinoti apie Saitamą ir kitus veikėjus.

Dabar, kaip 2nddalis buvo baigta daugiau nei prieš dvejus metus, pažvelkime į „One Punch Man“ 3 sezoną ir jo išleidimo datą.Numatoma One Punch Man 3 sezono išleidimo data

Antroji „One-Punch Man“ dalis buvo parodyta 9 dth2019 m. balandžio mėn. skaitmeninėje platformoje „Hulu“ ir tuo pačiu metu buvo transliuojama per Japonijos Tokijo televiziją, o po 12 vientisų serijų, kurių kiekvienos serijos žiūrėjimo laikas buvo 23 minutės, ji baigėsi 2nd2019 m. liepos mėn. Speciali antrojo sezono serija taip pat buvo transliuojama per Aichi TV ir Osaka TV 2nd2019 m. balandžio mėn.

Dabar… apgailestaujame, kad nebuvo paskelbta jokio oficialaus pranešimo apie One-Punch Man 3 sezono išleidimą, todėl negalime numalšinti jūsų troškulio tikslia data. Tačiau galime pasakyti, kad jūsų laukimo laikas nebus beprasmis – 2ndsezonas buvo rodomas praėjus beveik 4 metams po 1Švsezonas baigtas. Be to, manga šiuo metu vyksta ir pritraukia daugiau gerbėjų, kai kalbame.
Taigi, galima sakyti, kad trečiosios dalies studija įdės papildomų pastangų ir daugiau laiko kurdama „One-Punch Man“ 3 sezoną, nes antrasis sezonas buvo smarkiai kritikuojamas dėl prastos animacijos kokybės. Atsižvelgdami į visus faktus ir informaciją, galime pasakyti, kad galite tikėtis, kad „One Punch Man“ 3 sezonas bus transliuojamas kada nors 4th2022 m. ketvirtis arba 1Šv2023 metų ketvirtis.

Taip pat skaitykite: „Squid Game“ 2 sezonas: ar „Netflix“ grįš su kitu sezonu 2022 m.?

Numatytas siužetas 3 sezonui

Tikėtina, kad „One-Punch Man“ 3 sezono siužetas sukels daugiau įdomių kovų tarp „Monster Association“ ir „Hero Association“. Galite laukti nuostabių kovų tarp S klasės herojų ir monstrų asociacijos narių. Trumpai tariant, mūsų MC Saitama dėmesio centre kuriam laikui pereis kiti herojai. Be to, jei „One Punch Man“ 3 sezonas apima tiek daug, taip pat galime tikėtis įtemptos kovos tarp Saitamos ir Orochi, visų monstrų karaliaus.