Paskelbta „Pacific Rim The Black Season 2“ išleidimo data „Netflix“?

' Ramiojo vandenyno kraštas: juodas “, kurį sukūrė Greg Johnson ir Craig Kyle, yra anime skyrius vis sudėtingesnėje ir įvairesnėje sagoje „Pacific Rim“. Originalus Guillermo del Toro filmas 2013 m. buvo stipriai paveiktas Japonijos pop kultūros, ypač mecha ir kaiju. Dėl to anime įtraukimas į šį didžiulį pasaulį atrodo visiškai natūralus. Taigi, kada pasirodys „Pacific Rim The Black Season 2“?

Taylor (Calum Worthy) ir Hayley Travis (Gideonas Adlonas), broliai ir seserys, kurie buvo atskirti nuo savo jėgerių pilotų tėvų, Brina ir Ford, kai jie buvo jauni, yra pasakos esmė. Kai Copperhead kaijus užpuola vaizdingą slėnį, kuriame pastaruosius penkerius metus jie slapstėsi kartu su kitais jaunais vyrais ir moterimis, broliai pilotuoja mokomąjį jėgerį, vardu Atlaso naikintojas, kad per plauką išvengtų savo gyvybės. Keliaudami po nevaisingą postapokaliptinės Australijos reljefą, jie susitinka su žaviu jaunuoliu, turinčiu nuostabių galių.

„Pacific Rim: The Black“ po pasirodymo sulaukė puikių atsiliepimų, kritikai gyrė anime už gražią animaciją, įspūdingą veiksmą ir įtraukiantį pagrindinį pasakojimą. Jei baigėte žiūrėti pirmąjį sezoną ir galvojate, kada bus išleistas 2-asis „Pacific Rim The Black“ sezonas, štai ką žinome.Pacific Rim The Black Season 2 gali parodyti, ar berniuką sukūrė pirmtakai (ar kita grupė). Kultas, kuriame berniukas laikomas „Kaiju Mesiju“, ateinantį sezoną gali sulaukti dėmesio. Taip pat galime sužinoti daugiau apie „Atlas“ ir „Horizon“ įgulos santykius.