PATVIRTINTA, kad Hugh Jackmanas grįžtų į „Doctor Strange 2“, Michaelas Fassbenderis taip pat sklando gandai apie sugrįžimą

Įvadas

„Daktaras Keistas“ yra filmas, paremtas „Marvel“ komiksų personažu „Daktaras keistas“ ir yra superherojų filmas, kuriamas po „Marvel“ kino visatos reklama. Filmo režisierius yra Scottas Derricksonas ir sukasi apie daktarą Streindžą arba daktarą Stepheną Streindžą, kuris yra turtingas neurochirurgas. Arogantiškas ir pasipūtęs neurochirurgas netenka rankų po tragiškos automobilio avarijos. Negalėdamas išgydyti tradiciniais vaistais, jis laiko savo ego nuošalyje ir imasi gydymo, kad išsigydytų, ir galiausiai tampa galingiausiu burtininku, kuris kada nors egzistavo. Amerikietiškas stebuklų filmas buvo parodytas 2016 m. ir aktoriai BENEDIKTAS CUMBERBATCHAS kuris matomas vaidinant pagrindinį vaidmenį filme, Tilda Swinton kuris atlieka senovės vaidmenį, kuris ilgainiui tampa Stepono mentoriumi ir veda jį tapti galingiausiu burtininku, Chiwetel Ejiofor kuris vaidina Karlą Mordo, senovės pažįstamą, Rachel McAdams vaidina greitosios medicinos pagalbos chirurgą Christine Palmer ir daugelį kitų.

Filmas buvo atnaujintas kitam tęsiniui DAKTARAS STRANGE BEPROČIŲ MULTIVABOJE kuris visas planuojamas kitų metų gegužės 8 d. Filmas dėl pandemijos atidėtas metams, tačiau pasibaigus filmavimo darbams ir vykstant postprodukcijai, patvirtinta, kad jis kino teatrus pasieks kitų metų gegužę. Kalbant apie būsimo tęsinio aktorius, patvirtinta, kad Benedictas Cumberbatchas taip pat pasirodys tęsinyje. Jį lydės Wanda Maximoff, kurią vaidins Elizabeth Olsen . Kūrėjai taip pat patvirtino, kad yra keletas veidų iš pradinio aktorių, tarp kurių yra Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams ir Benediktas Wongas .Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Karen Bartek (@kikibartek)

Ar Hugh Jackmanas grįžta į tęsinį?

Remiantis šaltiniais ir naujienomis, kuriomis dalinamasi įvairiose platformose, pvz., „Twitter“, vartotojas pasidalijo, kad „Marvel“ studijos norėjo perduoti Hugh Jackmanas superherojų filmo tęsinyje už kurtinio vaidmenį. Po šio tviterinio pranešimo pasipylė filmo žinovo Richtmano komentaras „yup“, kuris paskatino gerbėjus manyti, kad iš pradžių jis buvo svarstomas vaidmeniui. Kadangi filmas yra paremtas stebuklingais komiksais, buvo sukurta teorija, kad aktorius gali būti matomas kovoje su Scarlet ragana, kuri galiausiai lems Wolverine pralaimėjimą. Tačiau pastebima, kad aktorius atsisako gandų, o tai gali reikšti, kad aktorius galėjo atmesti pasiūlymą ir šis pralaimėjimas kovoje gali būti viena iš aktoriaus atmetimo priežasčių.

Ar galime tikėtis Michaelo Fassbenderio sugrįžimo?

Michaelas Fassbenderis yra žinomas dėl savo Magneto vaidmens filme „X-Men: Dark Phoenix“. Marvel perėmus X-men franšizę ir netgi gali atlikti tokius vaidmenis kaip X-Men ir Fantastinis ketvertas, gerbėjai labai tikisi, kad jis pasirodys tęsinyje. Šaltinių teigimu, tarp X-Men aktoriaus ir kūrėjų vyko tam tikros derybos ir greičiausiai jis nepasirodys kaip magnetas tęsinyje. Viena iš teorijų, sklindančių tarp įvairių gandų, yra ta, kad jis gali būti matomas statant DOCTOR DOOM personažą iš „Fantastinio ketverto“.

Kol kas kūrėjai nieko nepatvirtino ir jokių užuominų neatsisakė patys aktoriai. Norėdami sužinoti, kurios spėlionės pasitvirtina, gerbėjai turės laukti iki kitų metų gegužės, kol pasirodys oficialus filmo pasirodymas.