Po 8 metų pasimatymų, Youtuber Jenna Marbles ir Julien Solomita susituokė; Spustelėkite norėdami sužinoti daugiau

„YouTube“ naudotojė Jenna Marbles, kurios tikrasis vardas yra Jenna Mourey, yra įtraukta į ilgalaikį bendrininką Julieną Solomitą, kuris ketvirtadienį pranešė apie įsipareigojimą „Twitch“ sraute.

Prieš kurį laiką paprašiau, kad Jenna ištekėtų su manimi, ir ji iš tikrųjų pasakė, sakė Solomita per srautą. Taigi mes esame užrakinti. Mourey ir Solomita pradėjo susitikinėti 2013 m. Nebuvo greitai aišku, kada Solomita vedė Mourey, tačiau jis pridūrė, kad įsipareigojimas įvyko „turbūt seniau, nei galėtumėte įtarti.

Esu be galo energingas ir jaučiuosi puikus, kai ištariau žodžius, atsižvelgiant į tai, kad kurį laiką turėjau tau patarti, o ne dėl to, kad tai kėlė man įtampą, todėl tiesiog gniaužiau jį. “, – sakė Solomita. Be to, manau, kad šiandien supratau, kad jis buvo šiek tiek apverstas ir man suteikė daugiau įtampos, kad galėčiau jį susikabinti, todėl yra informacijos.Solomita parodė Mourey rankos su vestuvine juosta nuotrauką ir stebėtojams pasakė, kad papildomai padovanojo jam žiedą „netrukus, motyvuodama tuo, kad jai reikia, kad taip pat įvertinčiau įsipareigojimą ir turėčiau galimybę paimti į mano ranką apžiūrinėti. , todėl dabar aš turiu šiek tiek nepastovus žiedą“, kurį jis nuimdavo prieš išsiliedamas prieš pateikdamas deklaraciją.

Mourey sukaupė daugiau nei 20 milijonų rėmėjų savo „YouTube“ nukreipime, kurį ji pradėjo 2010 m. 2020 m. birželio mėn. ji pranešė, kad palieka internetinės žiniasklaidos sceną, aistringai gailėdama vaizdo įraše dėl senų priešiškų medžiagų savo puslapyje.

Be to, pora labai ilgą laiką leido bendrą interneto įrašą, pavadintą Jenna ir Julien Podcast, kurį baigė prieš metų rugpjūtį, padėkodami savo gerbėjams paskutinėje laidos scenoje. Nepaisant to, kad Mourey buvimas žiniatinklio žiniasklaidoje labai sumažėjo nuo jos pasitraukimo iš „YouTube“, Solomita paskelbė savo „YouTube“ kanale ir toliau palengvina „Jerk“ srautus.

Ji vis dar neprisijungusi, kaip tikriausiai žinote, bet tuo pačiu metu yra didelė dalis mano gyvenimo, ir dabar tai tiesa, sakė Solomita per Twitch srautą. Aš nepaprastai džiaugiuosi, ji linksma, tęsė jis. Jūs visi ilgą laiką buvote mūsų santykių dalis, ir tai, kad jūs jos nebematote, nereiškia, kad jūs iš tikrųjų nematote jos vertės ir reikia žinoti šitą dalyką.

Jennos vaikai ir grynoji vertė

Jei per pastarąjį dešimtmetį „YouTube“ praleidote nors šiek tiek laiko, tuomet yra didelė tikimybė, kad pagalvosite apie Jenna Marbles. Ji iš esmės yra tai, ką reikėtų rimtai pagalvoti apie „YouTube“ suverenitetą. Vlogerės kanalas turi daugiau nei 20 milijonų pritarėjų, nepaisant to, kad ji tame kanale nepateikė jokios medžiagos nuo 2020 m. birželio mėn.

Nors Jenna ir Julien neturi vaikų, jos yra patenkintos keturių slėptuvių globėjos. Jenna ir Julien šunys, Marbles, Kermit, Peach ir Bunny dažnai buvo rodomi jų „YouTube“ įrašuose ir žiniatinklio žiniasklaidos paskyrose. 2020 m. rugsėjį, praėjus keliems mėnesiams po Jennos pasitraukimo iš socialinio žiniatinklio, Julienas stebėtojams pateikė šunų naujienų ir parodė, kad visi iš esmės yra labai linksmi ir solidūs.

Nepaisant to, kad Jenna niekada nebuvo tokia vlogerė, kuri mėtosi skaičiais, tikrai aišku, kad ji tikrai sutaupė pinigų naudodama „YouTube“ kanalą ir kitus žiniasklaidos nuotykius. Jos dabartinis turtas yra beveik 8 milijonai dolerių. Tikėtina, kad jos pajamų srautas yra daug mažesnis, nes ji nepateikia naujų dalykų, tačiau galima teigti, kad ji ir Džuljenas greičiausiai yra gražiai, maloniai bendraujantys.

ŽymosJenna Julianas Persikas