„Realme X7 Pro“ bus vienas iš pirmųjų įrenginių, kurie turės išankstinę prieigą prie „Realme UI 2.0“.

„RealMe“, „MNC Oppo“ kolega, savo klientams pranešė, kad „Realme X7“ serija gaus ankstyvą prieigą prie jų UI 2.0 beta versijos. Ši serija buvo išleista prieš kelis mėnesius, tuo metu specifikacijos buvo, švelniai tariant, vangios. Jie išleido du šios serijos įrenginius: „Realme X7“ ir „Realme X7 Pro“. Jie buvo iš anksto įkelti su vidutiniška „Android 10“ ir „Realme UI 1.0“, o tai stebina, turint omenyje, kad tai įrenginys, kuris pasirodė šioje technologijų evoliucijos eroje. Netrukus po pristatymo bendrovė paskelbė, kad „Realme X7“ serijos įrenginiai gaus „Android 11“ pagrįstą „Realme UI 2.0 Beta“ naujinį nuo 2021 m. balandžio mėn. Dabar „Realme“ paskelbė „Realme UI 2.0“ išankstinės prieigos programą, skirtą „Realme X7 Pro“ išmaniajam telefonui.

Ką daryti, kad UI 2.0  beta versija veiktų sklandžiai

Realme siūlo, kad klientai bet kuriuo atveju turėtų turėti 5 GB nemokamų atsargų, o programėlė taip pat neturėtų būti sukurta. Organizacija taip pat informuoja savo klientus, kad prieš tęsdama steigimą jie pasistiprintų savo informacija. „Realme X7 Pro“ klientai, naudojantys programinės aparatinės įrangos pritaikymą RMX2121PU_11.A.14, gali kreiptis dėl išankstinės prieigos programos. Organizacija taip pat teigia, kad negali garantuoti, kad kiekvienas kandidatas gaus atnaujinimą. Realme nurodo įvairius veiksnius, tokius kaip tinklo korespondencija ir metodologiniai pokyčiai. Vartotojai turi pateikti paraišką naudodami programinės įrangos naujinimo programos kanalą, kuriam jie gali pereiti į Nustatymai -> Programinės įrangos naujinimas -> Bakstelėkite nustatymų piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe -> Bandomoji versija -> Pateikite savo duomenis -> Taikyti dabar.

Kodėl atnaujinant yra didelė rizika?

UI 2.0 yra ankstyvos prieigos programa, kuri gali būti ne pats tinkamiausias pasirinkimas jūsų mobiliajam telefonui. X7 naudotojai turės laukti, kaip ir mes visi, kol bus galima naudoti „Android 11“ naujinimą. „Realme“ taip pat suteikia vartotojams galimybę grįžti prie „Android 10“. Tačiau grįžus į „Android 10“ bus visiškai prarasti duomenys. Be to, grįžus į „Android 10“, vartotojai negaus „Realme“ vartotojo sąsajos beta versijos naujinio. „Realme“ paskelbtame bendruomenės įraše matėme, kad jie rekomenduoja savo klientams, gavus išankstinę prieigą 2.0, pasirinkti mygtukais orientuotą naršymą, o ne gestą. Jie mums pranešė, kad ankstyvos prieigos versijoje bus išjungti braukimo aukštyn gestai, kurie vėliau bus pataisyti naujais atnaujinimais, kurie netrukus pasirodys. Čia daug raudonų vėliavėlių, jei manęs paklaustumėte.

Baigdamas norėčiau jums pasakyti, kad nėra prasmės pasirinkti išankstinę prieigą prie UI 2.o beta versijos. „Android 11“ anksčiau ar vėliau bus jūsų X7 pro įrenginyje. Ar manote, kad telefono, visos asmeninės informacijos, nuotraukų ir kt. pavojus yra gera idėja? Aš taip nemanau, patariu jums: laikykis tvirtai ir lauk realių atnaujinimų, kurie pagerins savo telefono darbo būklę, ir nepasiduoti šioms įmonės skelbiamoms rinkodaros schemoms, kad sulauktų daugiau klientų.