RuPaul „Drag Race“ visų žvaigždžių 7 sezonas: viskas, ką žinome apie išleidimo datą ir vaidmenų prognozes

Kitas šou „RuPaul's Drag Race: All-Stars“ išleidžiamas dar vienas naujas sezonas. Sezono varžovės vadinamos karalienėmis. RuPaul ir kiti teisėjai užbaigia pasirodymą. Neseniai laida netgi persikėlė į naują srautinio perdavimo kanalą. Šiuo metu jau baigėsi šeštasis laidos sezonas ir dabar žmonių laukia dar vienas sezonas. Karalienės varžosi viena su kita, kad gautų 100 000 USD prizą ir visus metus tiekiamą grožio produktų iš Anastasia Beverly Hills kosmetikos. Visi nariai varžosi dėl vietos „Drag Race“ šlovės muziejuje. Kaip ir ankstesni 5 sėkmingi sezonai iš eilės, pastarasis, 6 sezonas taip pat sulaukė didelio gerbėjų įvertinimo. Sekite naujienas su mumis ir sužinokite viską apie „RuPaul's Drag Race All-Stars“ 7 sezoną!

Kada bus išleistas „RuPaul's Drag Race All Stars“ 7 sezonas?

6 sezonas „RuPaul's Drag Race All“ buvo rodomas dar šiais metais, 2021 m. birželio 24 d. Laidos premjera įvyko „Paramount+“. Paskutinis šou sezonas sudarė apie 12 serijų. Paskutinis epizodas, ty 12 serija, buvo parodytas vakar, 2021 m. rugsėjo 2 d., o tai pažymėjo 6 sezono pabaigą. Kiekvienos laidos serijos trukmė yra maždaug 90 minučių. Šiuo metu kai kurie susitarimai vykdomi kitam sezonui. Taigi manome, kad pasirodymui bus dar vienas sezonas. Kol kas mes vis dar neturime jokių atnaujinimų ar naujienų, susijusių su laidos atnaujinimu. „Paramount+“ nieko nesakė apie 7 laidos sezoną. Laida neseniai pakeitė savo tinklo kanalą ir perėjo į „Paramount+“, o tai neabejotinai paveikė laidos apžvalgas. Laidos reitingas bėgant metams šiek tiek krito. Tačiau tuo pat metu nereikėtų pamiršti, kad šou turi tikrai didelę gerbėjų bazę. Dar vienas dalykas, kurį dabar turi žinoti gerbėjai, yra žiūrėti serialą, kurio reikia norint turėti prieigą prie „Paramount+“. Taigi, norėdami žiūrėti praėjusį sezoną, kuo greičiau gaukite „Paramount+“ prenumeratą. Paskutiniai du sezonai, būtent penki ir šeši, buvo pradėti kažkur maždaug birželio-liepos mėn. Taigi mes prognozuojame, kad 7 sezonas turi didelę galimybę būti išleistas kitais, 2022 m., metais, ypač maždaug birželio–liepos mėn.Pažvelkime į ankstesnį RuPaul's Drag All-Stars sezoną:

Kylie Sonique Love buvo didžioji praėjusio sezono nugalėtoja, ty RuPaul's Drag Race All Stars 6 sezonas. Nugalėtojas asmeniškai mano, kad perėjimas prie naujos transliacijos platformos neturėtų turėti įtakos šou rinkodarai. Neturėtume pamiršti, kad bėgant metams serialo gerbėjai buvo nuoseklūs visais serialo sezonais. Taigi, kur vyksta pasirodymas, gerbėjai seka. Praėjęs sezonas žiūrovus nepaprastai nustebino ir pralinksmino. Žmonėms labai patiko, kaip kiekvieną naują sezoną pasirodymas visada pakyla vienu lygiu. Su patobulintu ir įdomesniu turiniu, apskritai, paskutinis serialo sezonas buvo sėkmingas serialo sezonas. Kai tik gausime bet kokių su 7 sezonu susijusių naujienų ar naujienų, tikrai būsime pirmieji, kurie apie tai praneš.