SPOILERIAI: „Eleven’s DEATH“ serialo „Keisti dalykai“ 4 sezone, UŽMĖGA Davidas Harboras

Davidas Harboras yra žinomas dėl savo vaidmens Svetimi dalykai ir jo vaidmuo Juodoji našlė . Kol jis yra užsiėmęs būsimo „Netflix“ serialo „Stranger Things“ 4 sezono filmavimu.

Jis apibūdina didžiąją gražią sezono sceną. Neseniai, kai jis tiesiogiai pradėjo savo Instagram kanalą iš paties „Stranger Things“ rinkinių, jis buvo vertinamas kaip labiausiai pavargęs vaikinas, nes tai daug pasako apie jo charakterį, jis sunkiai dirbs ir šį kartą pamatysime vis daugiau. sezone.

Eidamas jis galėjo nutekėti kai kurias detales, kai tik laisvalaikiu kalbėjosi su savo gerbėjais ir staiga su savo kolega. Millie Bobby Brown aka Eleven prisijungė prie pamaitintųjų ir mielai barė, kad pradėtų dirbti, ir neleido jam techniškai skleisti daugiau detalių.Čia yra visa informacija, kurią iki šiol žinome apie pasirodymą.

  • Vienuolikos veikėją bus galima pamatyti naujajame „Powerful away“. Ji priprato prie savo galios ir dabar su savo galia gali padaryti daugiau dalykų.

SPOILERIŲ ĮSPĖJIMAS!!!!!

  • Yra tikimybė, kad ji (vienuolika) šį kartą bus priversta kovoti su stipresniu už ją, ir tai galiausiai lems jos mirtį.
  • Veikėjas ketina tyrinėti, kas vyksta mieste.
  • Kažkoks veikėjas, kuris mirė per pirmuosius 3 sezonus, sugrįš.
  • Vienuolika gauna keletą pagrindinių savo galios atnaujinimų.
  • Galbūt pagaliau pamatysime, kas yra tikrasis vienuolikos tėvas.

„Netflix“ turi ilgą istoriją, kai buvo atsisakyta anonso. Tada turėjo numesti „Twioo“ į tris anonsus ir galiausiai išleisti serialą savo svetainėje ir programoje. Nors gerbėjai turi dar šiek tiek laiko, kol paskelbs tikrąją serijos išleidimo datą. Gerbėjai stengiasi gauti bet kokią informaciją apie savo mėgstamiausius personažus.

Anonsą galite pažiūrėti čia.