Steve'as Harvey'us jaučiasi nepatogiai su dukra Lori Harvey ir Michael B Jordan PDA akimirkomis

Neseniai Steve'as Harvey'us buvo pakviestas pas Ellen DeGeneres šou . Amerikiečių televizijos laidų vedėjas laidoje puikiai praleido laiką. Matėme jį aptarinėjant dabartinį jos dukters vaikiną, Michaelas B. Jordanas . Na, tai dar ne viskas, bet Steve'as taip pat matė keletą karštų garuojančių poros nuotraukų. Būdamas tėtis, jis buvo šiek tiek šokiruotas dėl jos dukters internetinių nuotraukų. Sekite naujienas su mumis ir sužinokite viską apie tai čia pat.

Steve'as Harvey'us Ellen DeGeneres parodoje

2022 m. sausio 16 d. Steve'as Harvey'us buvo pakviestas į „The Ellen DeGeneres Show“. Viskas klostėsi velniškai gerai. Jis puikiai leido laiką su Ellen kompanija, kol pamatė savo dukters „Instagram“ nuotraukas. Ellen parodė Harvey kai kurias savo dukters internetines nuotraukas su savo draugu Michaelu B. Jordanu. Seksualioji pora yra žinoma dėl karštai garuojančios chemijos. Nuotraukoje, Lori Harvey sėdėjo Maiklui ant kelių, apkabinusi jį ranką.Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Lori Harvey (@loriharvey)

Mūsų šaltinių teigimu, Harvey dar niekada nebuvo matęs tos nuotraukos. Be to, garsenybės ikona pasijuto kiek nejaukiai dėl savo dukters jaukios nuotraukos su Michaelu B. Jordanu. Jis žino apie jos dukters vaikiną ir jam visiškai tinka jų chemija bei santykiai. Tačiau būdamas tėtis, vaizdas jam tikrai buvo šiek tiek nepatogus.

Steve'as Harvey'us atvirauja apie savo dukters vaikiną Michaelą B. Jordaną!

Michaelas B. Jordanas neseniai maloniai praleido Kalėdų laiką su Harvey šeima. Siekdamas sužavėti būsimus uošvius, aktorius dovanojo daug dovanų. Steve'ui patiko jo pastangos. Michaelas padovanojo jam dėžutę rečiausių cigarų. Negana to, jis žmonai padovanojo slides. Michaelas B. Jordanas aiškiai stengiasi tapti šeimos dalimi. Tai buvo antrosios jo kalėdinės atostogos su Harvey šeima.

Steve'as Harvey jaučiasi laimingas dėl savo dukters pasirinkimo. Michaelas B. Jordanas yra tikrai geras žmogus. Tai vyras švelnios širdies. Negana to, jis taip pat kilęs iš nusistovėjusios šeimos. Steve'as labai myli savo dukrą ir nori matyti ją laimingą. Steve'as Harvey'us palaiko Lori sprendimą susitikti su Michaelu. Praėjusiais metais, 2021-ųjų sausį, Michaelas B. Jordanas ir Lori Harvey pagaliau nusprendė įteisinti savo santykius. Kol kas pora tikrai džiaugiasi vienas kito kompanija. Bėgant mėnesiams jų ryšys ir meilė vienas kitam stiprėjo.

Jums bus smagu žinoti, kad Michaelas B. Jordanas ir Steve'as Harvey lankėsi vienoje sporto salėje! Tiesą sakant, Steve'as yra labai sužavėtas Michaelo treniruočių rutina. Neseniai „Juodosios panteros“ aktorius surengė prabangų gimtadienio vakarėlį savo merginos 25-ojo gimtadienio proga. Panašu, kad tarp Lori Harvey ir Michaelo B. Jordano reikalai darosi rimti. Remiantis mūsų pranešimais, jų santykiai klostosi sklandžiai. Harvey šeima taip pat patenkinta būsimu žentu. Kol kas tai viskas, kad sužinotumėte daugiau naujienų apie naujausias įžymybių paskalas ir gardžias naujienas, palaikykite ryšį su mumis čia.

ŽymosLori Harvey Michaelas B. Jordanas Steve'as Harvey'us Ellen DeGeneres šou