„The Orville“ 3 sezonas: išleidimo data ir laikas „FOX“.

' Orvilis Setho MacFarlane'o sukurtas komedijos-dramų serialas sukasi aplink USS Orville – tiriamąjį erdvėlaivį, kuriam pavesta skristi per galaktiką planetų tyrinėjimams ir civilizacijos tyrinėjimams. Laidoje pasakojama apie 25-ojo amžiaus Orvilio ekspedicijos narius, ypač kapitoną Edą Mercerį ir vadą Kelly Grayson, atskirtą porą, kuri vadovauja transporto priemonės įgulai. Laidos turinį sudaro įgulos narių patirtis su svetimomis civilizacijomis.

„Orville“ yra neįprastas pažangios mokslinės fantastikos ir audringos jos kilmės satyros derinys, paremtas „Star Trek“ franšize. 2017 metų rugsėjo 10 dieną pasirodymo premjera įvyko pirmą kartą. Pirmąjį sezoną kritikai jį įvertino nevienareikšmiškai, tačiau žiūrovai jį gyrė už unikalų požiūrį, kuriame sėkmingai derinami tragiški ir komiški komponentai. Antrasis sezonas buvo giriamas už originalią siužetą. 2 sezonas baigiamas įspūdingu pasirodymu, kuris gerbėjams suteikia įspūdingų įspūdžių.

„The Orville“ 3 sezono išleidimo data

2019 m. gegužės 11 d. Fox paskelbė, kad „The Orville“ buvo atnaujintas trečiam sezonui, o 2019 m. liepos 20 d. kūrėjas Sethas MacFarlane'as patvirtino, kad serialas persikels į Hulu kitam sezonui San Diego Comic-Con. . „Orville“ 3 sezono premjera „Hulu“ įvyks 2022 m. kovo 10 d., 12 val. ET laiku, gerbėjų džiaugsmui.Trečiojo sezono filmavimas buvo kupinas kliūčių ir kliūčių dėl tinklų pasikeitimo, didžiulio gamybos dizaino ir pasaulinės epidemijos. Lėtas gamybos tempas supykdė ir darbuotojus, ir žiūrovus, pratęsdamas nesibaigiantį kito skyriaus laukimą. Trečiojo sezono filmavimas galiausiai buvo baigtas 2021 m. rugpjūčio 11 d., po įvairių nesėkmių. Trečiasis „Orville“ sezonas vadinsis „The Orville: New Horizons“ ir jį sudarys vienuolika epizodų.

Taip pat skaitykite: Paskelbta „Ozark“ 4 sezono išleidimo data; „Netflix“ pasirodys 2022 m. sausio mėn

Koks yra „The Orville“ 3 sezono siužetas?

Antrojo „Orvilio“ sezono finale įgula bando atkurti pirminę istoriją braukdama Kelly prisiminimus, o tai baigiasi neįtikėtina konfrontacija. Orvilio įgula bando atkurti tvarką, kai Kaylonas užima pusę žinomos galaktikos, įskaitant sunaikintą Žemę.

Suprasdami, kad vienintelis būdas grįžti į ankstesnę laiko juostą yra atšaukti Kelly atminties išvalymą, įgula surenka reikalingą baltymą darbui užbaigti. Orvilis išgelbėtas iš Marianos įdubos, o Klerė grąžinama laiku, kad ištrintų Kelly prisiminimus. Claire pagaliau pavyksta atkurti pradinę laiko juostą.

„Orville“ 3 sezonas gali sutelkti dėmesį į Kaylono atakos pasekmes ir tai, kaip Edas ir jo įgula sugrąžins įgulos gyvenimui normalų gyvenimą. Tai gali pažvelgti į Izaoko ateitį, kai jis kovoja su savo gentimi, stodamas į Sąjungos pusę. Trečiasis sezonas galėtų gilintis į Orvilio narių ir krilių rūšių santykius.

„Orville Teaser“ reklama