Venom 3 Villian Teased; Venom: Let There Be Carnage Ending Explained

The Nuodai franšizė yra „Marvel Cinematic Universe“ (MCU) franšizės dalis. „Venom“ personažas pirmą kartą buvo pristatytas m Nuostabusis Žmogus Voras filmą kaip vieną iš jo priešų. Gerbėjams ši koncepcija taip patiko, kad veikėjas ir toliau sukūrė savo filmų liniją Nuodai serija. Venom yra laikomas vienu ryškiausių Žmogaus-voro priešų, lydimas Žaliojo Goblino, Daktaro Aštuonkojo ir Mefisto. Taigi, ar ateivių simbiotas grįš „In Venom 3“?

KAS TIKRAI YRA „NUODAI“?

Nuodai yra jautrūs nežemiški gyvūnai, kurie yra panašios į skystį pavidalą ir reikalauja šeimininko kūno, kad jame išgyventų. Šio tipo organizmas vadinamas „simbiotu“. Kai jis patenka į žmogaus kūną, šio ateivio galios sustiprėja ir jis tampa tikruoju savimi, „Nuodu“. Pirmasis ir garsiausias Venom šeimininkas buvo pats Žmogus-voras, tačiau jis netrukus suprato savo liūdnai pagarsėjusią prigimtį ir sugebėjo atsiskirti nuo Venomo. Tada „Venom“ ieškojo naujų šeimininkų ir toliau darė sumaištį.Venomas nėra nei herojus, nei piktadarys. Veikėjas prasidėjo kaip Žmogaus-voro priešas ir pamažu išaugo į savotišką antiherojų. Nepaisant viso to, jis neabejotinai yra gerbėjų mėgstamiausias.

NUODŲ FRANŠIZĖ

Pirmas Nuodai Filmas pasirodė 2018 m. Jį režisavo Rubenas Fleischeris, o prodiusavo Avi Aradas, Mattas Tolmachas ir Amy Pascal. Tomas Hardy filme pasirodė kaip Eddie Brock / Venom. Michelle Williams, Riz Ahmed, Scott Haze ir Reid Scott taip pat buvo šio filmo dalis.

Tęsinys, Venom: Tebūnie skerdynės išleistas neseniai, 2021 m. rugsėjo 14 d. JK ir 2021 m. spalio 1 d. JAV. Šį filmą režisavo Andie Serkis, o prodiusavo Avi Aradas, Mattas Tolmachas, Amy Pascal, Kelly Marcel, Tomas Hardy ir Hutchas Parkeris. Šiame filme taip pat dalyvavo Woody Harrelsenas, Stephenas Grahamas ir Naomie Harris, kartu su ankstesniais aktoriais Tomas Hardy, Michelle Williams ir Reidas Scottas.

NUODAI: TEISI PAAIŠKINTA SKRUDŽIŲ PABAIGA

Spoilerių įspėjimas!

Pabaigoje Venom: Tebūnie skerdynės , įvyko paskutinis mūšis tarp Venom / Eddie Brock ir Carnage. Edis ir detektyvas Mulliganas susiduria su Cletus Kasady, jo mergina Shriek ir Carnage. Jie bando nužudyti Edį ir dėl to Venomą. Tačiau detektyvo Mulligano ir Shrieko praeitis yra sudėtinga. Mulliganas jos vos nenužudė, kai ji buvo jauna.

Susidūrimas vyksta katedroje, todėl abu simbiotai nukenčia dėl garsių bažnyčios varpų, kurie nuolat skambėjo tarp viso chaoso ir šurmulio. Kai kiekvienas iš jų pasirenka savo taikinius, kova tampa įtempta. Galiausiai Shriekas numuštas nuo bokšto ir nukrenta ant žemės. Didžiulis varpas nusileidžia ant jos ir ją nužudo.

Galiausiai Carnage nusilpsta ir Venom pavyksta jį nugalėti. Filmas baigiasi tuo, kad jie bėga kartu su policija.

VENOM 3 Pavadinimas

Tikėtina, kad bus vadinamas „Venom 3“. Nuodai: mirtinas gynėjas . Taip yra todėl, kad komiksas pavadintas tokiu būdu.

Taip pat manome, kad Carnage bus šio filmo piktadarys.

Yra tam tikrų spėlionių, kad „Venom“ ir „Žmogus-voras“ pagaliau vėl susidurs akis į akį „Venom 3“.

KADA BUS IŠLEIDIMAS VENOM 3?

Kadangi antroji dalis pasirodė visai neseniai, anonso apie „Venom 3“ kol kas nėra, bet galime to tikėtis netrukus. Išleidimo data taip pat bus atskleista laikui bėgant, tačiau tikimės, kad ji bus išleista 2023 m., atsižvelgiant į tai, kiek laiko užtruks tokio didelio animacinio filmo kūrimas.