„Warner Bros“ sulaukė STIPRI KRITIKOS dėl JOHNNY DEPP'o atleidimo ir pakeitimo filme „Fantastic Beasts 3“

Johnny Depp atsistojo už save varginančioje daugelį metų trunkančioje kovoje su buvusia žmona Amber Heard ir jos kaltinimų, kad jis santuokos metu ją fiziškai smurtavo ir smurtavo. 2016 m. Didžiosios Britanijos laikraštis „The Sun“, įžengęs į istoriją padėdamas smurto šeimoje aukoms papasakoti savo istorijas, nutraukė istoriją apie šiuos kaltinimus Deppui ir pavadino jį „žmonos mušėju“. Šio ginčo metu prieš 5 metus „Warner Brothers Production“ palaikė Johnny Deppą ir stovėjo už jo.

Tačiau tai pasikeitė 2020 m., kai Deppas padavė į teismą laikraštį „The Sun“. „Warner Brothers Production“ paprašė jo palikti „Wizarding World“ franšizę. Nors šaltiniai mano, kad Johnny Deppas buvo atleistas iš darbo. Deppas pasirašė „mokėk arba žaisk“ sutartį, o tai reiškia, kad net jei jis nevaidintų savo vaidmens filme kaip Grindelvaldas, jis gaus atlyginimą. Už naują filmą jam buvo pasiūlyta 16 milijonų dolerių, nors jis jame nevaidins.

Apie tai praneša „The Hollywood Reporter“. JK Rowling buvo atsakingas už Johnny Depp's ir kad jame nebuvo vadinamosios moralės sąlygos, dėl kurių Deppui buvo sumokėta 16 mln.

Bendradarbiai ir gerbėjai teigė, kad Deppui tai buvo gana neįprastas scenarijus, nes gamybos studija iš pradžių jį palaikė. Bendra žvaigždė Jude'as Law Jaunąjį Dumbldorą įkūnijantis scenarijus prabilo pavadindamas scenarijų blogesniu nei tikėtasi, nes tokiose situacijose, kaip Deppas, kalbant apie asmeninį gyvenimą, žmonės kreipiasi į karjerą ir tiesiog pasirodo dirbti. Law taip pat mini, kad tokius didelius sprendimus priima aukštesni gamybos grandies atstovai, o aktoriai yra tik komandos nariai ir turi eiti kartu su ja. Deppo vaidmuo dabar buvo pakeistas Madsas Mikkelsenas .

Visos filmų franšizės per pastaruosius pusantrų metų ironija yra ta, kad ji sulaukė daug daugiau ginčų, palyginti su tuo, kiek laiko egzistavo burtininkų pasaulis ir jo korespondentiniai filmai.

J. K. Rowling 2020 m. viduryje paskelbė keletą transfobiškų pareiškimų, kurie sukėlė daug reakcijų iš visos LGBTQIA bendruomenės ir 3 pagrindinių Hario Poterio filmų veikėjų – Danielis Radcliffe'as , Emma Watson , ir Rupertas Grintas . J. K. Rowling žmonės vadina TERF (transseksualų išskyrimo radikalią feministę), kuri netiki, kad transseksualios moterys yra tas pats, kas žmonės, kurie save identifikuoja kaip cislytes.

Tai sukėlė rimtą filmų peržiūrų sumažėjimą ir Hario Poterio bei korespondentų romanų, tokių kaip „Kvidičas per metus“ ar „Pasakojimai apie Bardą“, boikotą. Ir dabar visa filmų franšizė įvardijama kaip neteisingas ir radikalus būdas kurti filmus ir atrinkti žmones pagal pirmenybę ne talentams, o jų ekstremalumui.

Suderinus tai su Johnny Deppo atleidimu, gerbėjai nusprendė boikotuoti visą franšizę ir būsimus jos filmus, nes juos supykdė dvigubi standartai, kuriuos Warner Bros. Productions nusprendė pavaizduoti, ypač suvaidindami Amber Heard viename iš savo naujųjų filmų.

„Warner Bros“ dabar yra rimtai tikrinamas, nes J. K. Rowling toliau rašė 3 scenarijų.rdNepaisant jos požiūrio, filmas „Fantastiniai žvėrys“. Ji parašė ir pirmųjų dviejų filmų scenarijus.

Teigiama, kad Deppas filmavosi tik vieną dieną, kol jo buvo paprašyta atsistatydinti iš Gellerto Grindelwaldo vaidmens, o dėl papildomo laiko, kuris buvo skirtas vaidmens perkūrimui, išleidimo data pailgėjo mėnesiais nuo 2021 m. lapkričio iki 2022 m. vasaros. nesitikima sulaukti gerų atsiliepimų.