„Žvaigždžių karai“ Andoras pasirodys „Disney+“ po 3 sezono?

Pristačius „Žvaigždžių karų Andorą“, „Rogue One: A Star Wars Story“ anonsą, kuriame Diego Luna vaidina Cassian Andor, „Disney+“ pasiūlė dar vieną intriguojančią būsimą „Žvaigždžių karų“ seriją. „Rogue One“ išvada atskleidė Cassian likimą toli, toli esančioje galaktikoje. Sukilėlių šnipas dirbo su Jyn Erso ir kitais kaip Rogue One dalis, kad gautų Mirties žvaigždės brėžinius. Tačiau, kaip ir kiekvienas kitas Rogue One narys, jis mirė dėl drąsių pastangų.

Nepaisant to, kad Cassian kelionė baigėsi, Lucasfilm ir Disney toliau tirs jo istoriją. Filmo „Rogue One“ įžanga su Andoru yra viena iš „Disney+“ kuriamų „Žvaigždžių karų“ programų. Serialas, tinkamai pavadintas Andoru, vyksta likus penkeriems metams iki Andoro mirties. Ši vieta leidžia Andorui pademonstruoti, kaip Kasianas tapo užkietėjusiu kareiviu, kuris pirmą kartą buvo parodytas gerbėjams 2016 m. Tony Gilroy'us, kuris tvarkė Rogue One peržiūras, prisijungė prie projekto, kad paruoštų jį „Disney+“, ir serialas beveik nebuvo tęsiamas. Persiųsti.Taip pat skaitykite: Žvaigždžių karai Bobos Fett knyga bus išleista „Disney+“ 2021 m.?

Kur buvo filmuojamas „Andoras“?

Žvaigždžių karai Andoras daugiausia buvo filmuojamas Pinewood Studios Londone, taip pat įvairiose vietose Anglijoje ir Škotijoje. Pasak BBC, Andoras stebėjo filmavimo scenas Dorseto karjere. Remiantis kita „Daily Mail“ istorija, „Andoro“ aktoriai ir įgulos nariai buvo pastebėti filmuojant vienoje kavinėje Lankašyre ir Bekingemšyro mieste. Nuostabiame Andoro klipe buvo parodyta filmavimo užkulisinė informacija ir intriguojantis Andor koncepcijos menas.

Žvaigždžių karų anonsas: Andoras

Nors oficialus anonsas nebuvo išleistas, 2020 m. „Disney“ investuotojų dienoje buvo parodytas šnypščiantis „Disney+“ serialo ritinys. Kartu prisiminta, kodėl „Rogue One“ subūrė senus ir naujus gerbėjus, taip pat buvo pabrėžta, kokia didelė bus programa, o įgula komentavo kad serialas yra išskirtinio paveikslo masto. Vaizdo įrašas taip pat patvirtina, kad 1 sezoną sudarys 12 serijų ir jame bus 200 identifikuotų simbolių.